Connect with us

Genel

Sarıyer’in Sultanları Aydın’dan zaferle döndü

Published

on

blank

Sultanlar Ligi’nin zorlu mücadelesinde Aydın Büyükşehir Belediyespor deplasmanına konuk olan Boğazın Sultanları, setlerde zorlu rakibini 3-2 mağlup etti.

İlk sete iyi başlayan Boğazın Sultanları, rakibine 25-22’lik üstünlük sağladı ve setlerde 1-0 öne geçti. İkinci sette ise daha dengeli bir oyun olmasına rağmen Sarıyer Belediyespor Kadın Voleybol takımı bu seti 25-23 kaybetti ve setlerde durum eşitlendi. Üçüncü sette de dengeli oyun devam etti ve Boğazın Sultanları bu kez hata yapmadı ve seti 25-21 kazanarak 2-1 öne geçti. Dördüncü sette ise bu kez daha az hata yapan Aydın Büyükşehir Belediyespor Kadın Voleybol Takımı, bu seti 25-23 kazandı ve durumu 2-2’ye getirdi. 5. ve son sette yine nefesleri kesti. Boğazın Sultanları son toplarda hata yapmadı ve rakibi 16-14 mağlup ederek setlerde durumu 3-2’ye getirdi ve salondan galip ayrılarak haftayı 11. sırada tamamladı.

Sarıyer’in Sultanları, 19 Aralık Pazartesi saat 20:00’de Orman Fakültesi Salonu’nda ligde 7. sırada bulunan Kuzey Boru Gençlik SK Kadın Voleybol Takımı’nı konuk edecek.