Connect with us

Genel

Vergili, öğrenciler için yarıyıl tatilinde karne şenliği düzenleyecek

Published

on

blank

Sarıyer’in tanınan simalarından deneyimli siyasetçi ve işadamı Erhan Vergili, ocak ayında yarıyıl tatiline girecek olan ilkokul öğrencileri için şenlik düzenleyecek. Karne hediyesi olarak çeşitli hediyeler dağıtılacak olan şenlikte, çocukları eğlenceli sürprizler bekliyor.

23 Ocak ve 3 Şubat tarihleri arasında gerçekleşecek olan yarıyıl tatilinde çocukların hem sosyalleşmesi hem de eğitim-öğretimin 2. yarısı öncesi moral bulması için “Yarıyıl Karne Şenliği” düzenlenecek. Çocuğuyla birlikte şenliğe katılmak isteyen aileler için kayıtlar başladı.

“Bu şenliği yavrularımız için düzenleyeceğiz”

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Erhan Vergili, “Sarıyer’in ve Türkiye’nin yarınını oluşturacak, geleceğini inşa edecek ilkokula giden yavrularımız için bir şenlik düzenleyeceğiz. Bu sayede aileler hem çocuklarıyla sosyalleşecek hem çocuklar unutulmaz bir gün yaşayacak hem de öğrencilerimize karne hediyesi vermiş olacağız. Şenliğimize Sarıyer’in 38 mahallesinden vatandaşlarımızı bekliyoruz. Kayıt için 0545 731 51 90 veya 0535 505 37 50 numaralarını aramanız yeterli. Ayrıca Facebook, Instagram ve Twitter’da Beklenen Geliyor Sarıyer isimli sayfalarımızı da takip edebilirsiniz” dedi.