Connect with us

Siyaset

FETÖ’CÜ ERKAN KARAARSLAN BELEDİYE BAŞKANLARINI DA YAKTI!

Published

on

blank

“Yerel Yönetimler İmamı” ve Yerel Yönetimler üzerinden FETÖ’ye finans sağlamaktan Mersin’de tutuklanan ve cezaevine konulan Karaarslan’ın, ağırlaştırılmış müebbet hapisle yargılanacağı belirtiliyor…

Gazeteci Ertan Yıldız’ın Ankara-Aydın-Mersin üçgeninde yaptığı araştırma soruşturma çalışmaları, FETÖ’cü Erkan Karaarslan’dan “danışmanlık”, “seminer” gibi hizmet alan Belediye Başkanlarını da yargıya taşıyacak gibi görünüyor!

“Yerel Yönetimler İmamı” ve Yerel Yönetimler üzerinden FETÖ’ye finans sağlamaktan Mersin’de tutuklanan ve cezaevine konulan Karaarslan’ın, ağırlaştırılmış müebbet hapisle yargılanacağı belirtiliyor…

“Türkiye Cumhuriyetini yıkmak ve darbecilere finans sağlamak” suçlarından tutuklanan ve cezaevine konulan FETÖ’cü Erkan Karaarslan’ın, 2005 yılında örgütle bağlantısının başladığı Savcılık kayıtlara girdiği belirtildi.

ŞÜKRÜ GENÇ’İN DANIŞMANIYDI

Yerel yönetimlere Sarıyer Belediyesine “SARBEL AŞ” kurarak ve Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç’e “danışmanlık” yaparak giren FETÖ’cü Erkan Karaarslan’ın, Belediyelere 80 tane şirket kurdurttuğu, Mersin Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülen dosyada yerini aldı.

IMG_5875 (1)

Öte yandan Erkan Karaarslan’ın ağırlaştırılmış 3 (Üç) müebbetle yargılanacağı yargı çevrelerinde konuşulmaya başlamasıyla birlikte, Karaarslan’la ve şirketleriyle çalışan Belediye Başkanlarına da yargı yolunun açılacağı, Ankara siyaset kulislere bomba gibi düştü.

Geçtiğimiz hafta Erkan Karaarslan’ın şirketlerine Belediyelerin ödediği paraların, kamu zararı olarak Belediye Başkanlarına zimmet şeklinde çıkma olasığını gündeme taşımıştık.

FETÖ’cü Erkan Karaarslan’a Beldiyelerin ödediği paraların Belediye Başkanlarına zimmet olarak çıkarılacağı, Ankara siyaset kulislerinde konuşulan konular arasında sıcak yerini koruyor.

 

  KAYNAK: GÜNDEM OTUZBEŞ

Click to comment

Bir Cevap Yazın

Genel

CHP Sarıyer İlçe Başkanlığı 18 Mart mesajı yayımladı

Published

on

blank

CHP Sarıyer İlçe Başkanı Ahmet Güveloğlu, Çanakkale Zaferi’nin 108. yılı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. 

Güveloğlu yayımladığı mesajda, “108 yıl önce Çanakkale’de tam bağımsızlığın meşalesi yakıldı. Tarihin akışı değişti. Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları büyük bir destan yazdı. Çanakkale’de, Conkbayırı’nda, Arıburnu’nda bağımsızlık mücadelesi verenlere, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e ve tüm silah arkadaşlarına selam olsun. Bu uğurda mücadele eden tüm şehitlerimizi saygı ve rahmetle anıyorum. 18 Mart Çanakkale Zaferi’miz kutlu olsun.” dedi.

Continue Reading

Genel

İYİ Parti Sarıyer’den 18 Mart mesajı

Published

on

blank

İYİ Parti Sarıyer İlçe Başkanı İbrahim Temur, 18 Mart Çanakkale Zaferi dolayısı ile bir mesaj yayımladı.

Temur, 18 Mart Çanakkale Zaferi dolayısı ile yayımladığı mesajda, “18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi’nin yıl dönümünde başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere vatan uğruna canlarını feda eden şehitlerimizi rahmet ve minnetle, gazilerimizi saygı ve şükranla anıyoruz.

Milletimiz; cesaretin ve birliğin getirdiği mücadele gücüyle ” Çanakkale Geçilmez ” diyerek kazandığı büyük zaferle, tam bağımsız ve çağdaş yeni bir Türk devleti olma yolunda yürümeye başlamıştır.

İnanıyoruz ki; milletimiz 108 yıl sonra bugün de, aynı ruh ve inanmışlıkla, adil ve hür bir yaşam için, yeniden tarih yazacaktır!” dedi.

 

Continue Reading

Genel

Sarıyer’in İYİ Partili Meclis Üyesi Taylan Yıldız istifa etti

Published

on

blank

Sarıyer Belediyesi’nin ve İBB’nin İYİ Partili Meclis Üyesi Vedat Taylan Yıldız, milletvekili aday adayı olabilmek için istifa etti.

İYİ Parti’nin Sarıyer Belediyesi ve İBB Meclis Üyesi Dr. Vedat Taylan Yıldız yaptığı açıklamada, “Açtığım canlı yayında gençlere sordum TBMM’de milletvekili adayı olayım mı diye, anket sonucunda gençler yüzde 90 milletvekili adayı olmamı istedi. Sevgili genç arkadaşlarım. Sizinle beraber Pazar akşamı Twitch yayınımızda aldığımız karar üzerine Sarıyer ve İBB meclis üyeliklerimden bugünden itibaren istifa etmiş bulunuyorum. Geçmiş dört yıl zarfında beraber çalışma mutluluğuna eriştiğim değerli eski il başkanım Sayın Buğra Kavuncu‘ya, İl başkanımız Coşkun Yıldırım‘a, Grup Başkan Vekilim İbrahim Özkana ve birbirinden kıymetli İYİ Parti meclis üyelerimize teşekkürü bir borç bilirim.” dedi.

Continue Reading

Popüler

blank