Connect with us

Siyaset

FETÖ’CÜ ERKAN KARAARSLAN BELEDİYE BAŞKANLARINI DA YAKTI!

Published

on

blank

“Yerel Yönetimler İmamı” ve Yerel Yönetimler üzerinden FETÖ’ye finans sağlamaktan Mersin’de tutuklanan ve cezaevine konulan Karaarslan’ın, ağırlaştırılmış müebbet hapisle yargılanacağı belirtiliyor…

Gazeteci Ertan Yıldız’ın Ankara-Aydın-Mersin üçgeninde yaptığı araştırma soruşturma çalışmaları, FETÖ’cü Erkan Karaarslan’dan “danışmanlık”, “seminer” gibi hizmet alan Belediye Başkanlarını da yargıya taşıyacak gibi görünüyor!

“Yerel Yönetimler İmamı” ve Yerel Yönetimler üzerinden FETÖ’ye finans sağlamaktan Mersin’de tutuklanan ve cezaevine konulan Karaarslan’ın, ağırlaştırılmış müebbet hapisle yargılanacağı belirtiliyor…

“Türkiye Cumhuriyetini yıkmak ve darbecilere finans sağlamak” suçlarından tutuklanan ve cezaevine konulan FETÖ’cü Erkan Karaarslan’ın, 2005 yılında örgütle bağlantısının başladığı Savcılık kayıtlara girdiği belirtildi.

ŞÜKRÜ GENÇ’İN DANIŞMANIYDI

Yerel yönetimlere Sarıyer Belediyesine “SARBEL AŞ” kurarak ve Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç’e “danışmanlık” yaparak giren FETÖ’cü Erkan Karaarslan’ın, Belediyelere 80 tane şirket kurdurttuğu, Mersin Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülen dosyada yerini aldı.

IMG_5875 (1)

Öte yandan Erkan Karaarslan’ın ağırlaştırılmış 3 (Üç) müebbetle yargılanacağı yargı çevrelerinde konuşulmaya başlamasıyla birlikte, Karaarslan’la ve şirketleriyle çalışan Belediye Başkanlarına da yargı yolunun açılacağı, Ankara siyaset kulislere bomba gibi düştü.

Geçtiğimiz hafta Erkan Karaarslan’ın şirketlerine Belediyelerin ödediği paraların, kamu zararı olarak Belediye Başkanlarına zimmet şeklinde çıkma olasığını gündeme taşımıştık.

FETÖ’cü Erkan Karaarslan’a Beldiyelerin ödediği paraların Belediye Başkanlarına zimmet olarak çıkarılacağı, Ankara siyaset kulislerinde konuşulan konular arasında sıcak yerini koruyor.

 

  KAYNAK: GÜNDEM OTUZBEŞ

Click to comment

Bir Cevap Yazın

Genel

İYİ Parti Sarıyer, gazilerle kahvaltıda buluştu

Published

on

blank

İYİ Parti Sarıyer İlçe Toplumsal Politikalar Başkanlığı, 19 Eylül Gaziler Günü dolayısıyla Sarıyer’de gazilerle bir araya geldi.

İYİ Parti Sarıyer İlçe Toplumsal Politikalar Başkanlığı; Gaziler Günü dolayısıyla Sarıyer’de bulunan gazilere bir kahvaltı programı düzenledi. Programa İYİ Parti İstanbul İl Başkanı Coşkun Yıldırım ve İl Başkan Yardımcıları katılım sağladı. İYİ Parti Sarıyer İlçe Başkanı İbrahim Temur’un ev sahipliğinde ve Başkan Yardımcılarının gazilerle bir araya geldiği etkinlikte gazilerin talepleri dinlenildi.

”GAZİLERİMİZE ÇOK ŞEY BORÇLUYUZ”

Sarıyerli gaziler, kendilerini unutmayarak böyle bir kahvaltı programında bir araya gelmekten duydukları mutluluğu ifade ettiler. İYİ Parti Sarıyer İlçe Başkanı İbrahim Temur, katılımlarından dolayı İYİ Parti İstanbul İl Başkanı Coşkun Yıldırım’a ve tüm gazilere teşekkür ederken, “Geçmişten bugüne taşınan en değerli miras olan vatanımız için, gazilerimize çok şey borçluyuz.” dedi.

Programın sonunda günün anısına fotoğraf çekildi.

blank

Continue Reading

Genel

TKP Sarıyer piknikte buluştu

Published

on

blank

TKP Sarıyer İlçe Örgütü, Emirgan Korusu’nda MYK Üyesi Serap Emir’in katılımıyla bir piknik gerçekleştirdi.

TKP Sarıyer’in Emirgan Korusu’nda gerçekleşen pikniğinde, şiir ve müzik dinletileri yapıldı. Düzenlenen piknikte ortak mesaj veren örgüt üyeleri, “Tek bir yolumuz var. Biz çoğunluğuz. Türkiye’de emekçiler, yoksullar, işsizler, geleceğin işsiz adayı öğrenciler, biz çoğunluğuz hep beraber. Halkı örgütlemeden halkın kahramanlarını yaratamayız. Örgütlülük bizim tek silahımız. Onların parası var, onların kanlı ve kirli bir siyaset kültürü var, bizim tek silahımız birlikte olmak” diyerek etkinliğe katılanlara örgütlenme çağrısı yapıldı.

 

Continue Reading

Genel

İYİ Parti Sarıyer’den balıkçılara ziyaret

Published

on

blank

İYİ Parti Sarıyer İlçe Başkanı İbrahim Temur, 2023/2024 balık av sezonunun başlamasıyla birlikte balıkçılara, “hayırlı olsun” ziyaretinde bulundu.

Denizlerde 15 Nisan’da başlayan av yasağı 1 Eylül itibarıyla sona erdi. Balıkçılar ‘Vira Bismillah’ diyerek denize açıldı. 4 buçuk ay süren av yasağı sonrasında denize açıldı. İYİ Parti Sarıyer İlçe Başkanı İbrahim Temur, balıkçı esnafını ve derneklerini ziyaret etti.

“BALIKÇILARIMIZI HER ZAMAN DESTEKLEYECEĞİZ”

Yeni Av Sezonunun başlaması dolayısıyla, Rumeli Kavağı Su Ürünleri Kooperatifi ve Rumeli Feneri Su Ürünleri Kooperatifini ziyaret eden İYİ Parti Sarıyer İlçe Başkanı İbrahim Temur ve beraberinde bulunan heyet, Rumeli Kavağı ve Rumeli Feneri’nde bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. Dernek başkanları ve balıkçı esnafı ile bir arayan gelen Temur, “Ülkemizin gücüne güç katma noktasında emeğini ortaya koyan balıkçılarımızı her zaman destekleyeceğiz. Yeni sezonda hayırlı kazançlar diliyorum” dedi.

Continue Reading

Popüler