Connect with us

Siyaset

FLAŞ HABER: 4 BELEDİYE 5 İHALE! FETÖ’CÜ ERKAN’A 1 MİLYON TL

Published

on

blank

CHP’li 3 belediye, 4 ihale ile danışmanlık alımı için FETÖ’den cezaevine konulan Erkan Karaaslan’ın TROL şirketine 820 Bin TL artı KDV ödemişler.

Aydınlı sosyal medya fenomeni Haldun Haşmet Aysan’ın sayfasından duyurduğu paylaşıma göre; Aydın Büyükşehir Belediyesi, Aydın Efeler ve İstanbul Sarıyer Belediyeleri Erkan Karaaslan’ın bir yakını üzerine kurduğu şirkete 5 danışmanlık ihalesi sonucunda 1 Milyon TL’ye yakın para ödemişler! Dört Belediye 5 ihale ile danışmanlık alımı için, FETÖ’den cezaevine konulan Erkan Karaaslan’ın TROL şirketine 820 Bin TL artı KDV para ödemişler!

İŞTE AYSAN’IN FACEBOOK’TAKİ PAYLAŞIMI:

ÜSTAD DİYE BEN BUNA DERİM..
SİZLER LOTODAN,TOTODAN, MİLLİ PİYANGODAN ACABA BU SEFER BANA ÇIKARDA BAŞIMA SOKACAK BİR EV, AYAĞIMI YERDEN KESECEK BİR ARABA ALIRMIYIM DİYE ŞANS OYUNLARI OYNAYA DURUN..
ELİN OĞLUNUN ALDIĞI İLK BİLETE PİYANGODAN 1 MİLYON TL ÇIKMIŞ..
FETO/PDY TERÖR ÖRGÜTÜNE FİNASMAN SAĞLAMAKTAN HALEN MERSİNDE TUTUKLU BULUNAN BAŞTA AYDIN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNDE ÖZLEM ÇERÇİOĞLUNA DANIŞMANLIK VE AYDIN BŞB ŞİRKETLERİNDE YÖNETİM KURULU BAŞKANLIĞI VE ÜYELİĞİ YAPAN YİNE MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNDE DANIŞMANLIK VE MERULAŞ AŞ YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİ YAPAN KEZA SARIYER BELEDİYESİNDE DANIŞMANLIK VE BELEDİYE ŞİRKETİ SARBEL AŞ DE YÖNETİM KURULU BAŞKANLIĞI DA YAPMIŞ OLAN ERKAN KARAASLAN’IN HÜNERLERİ ANLATMAKLA BİTECEK GİBİ DEĞİL..
ASLEN NEVŞEHİRLİ OLAN ERKAN KARAASLAN’IN KENDİSİ GİBİ NEVŞEHİRLİ AKRABASI OLAN LİSE MEZUNU OSMAN ÇOLAK ADINDA BİR GENCİN ÜZERİNE 27.01.2015 TARİHİNDE GLOKAL İMAR İNŞAAT ATIK YÖNETİMİ VETERİNERLİK ORGANİZASYON EĞİTİM VE DANIŞMANLIK AŞ“ FİRMASINI KURMUŞ..
BAKIN NE OLMUŞ……
BU ŞİRKETE KURULUR KURULMAZ BİR AY İÇİNDE 1 MİLYON TL İŞ VERİLMİŞ..
NEYİN KARŞILIĞI BU PARA?
MAL MI SATTI ? HAYIR..
YAZILIM MI SATTI? HAYIR
TEKNOLOJİ Mİ SATTI? HAYIR..
TAŞERON İŞCİLİK Mİ VERDİ ? HAYIR
EEE NEYİN PARASI BU?
AKIL SATMANIN PARASI
BU ÇOCUKTAN NE AKIL ALDILAR ACABA DİYE DÜŞÜNMEDEN EDEMİYOR İNSAN..
MAL SATMADAN, HİZMET ÜRETMEDEN TAM 1 MİLYON TL
GLOKAL İMAR İNŞAAT ATIK YÖNETİMİ VETERİNERLİK ORGANİZASYON EĞİTİM VE DANIŞMANLIK AŞ firması henüz bir aylık şirket olması ve iş deneyimi ve iş bitirmesi bulunmadığı halde, 4734 Sayılı KİK 21/f kapsamında
Mersin Büyükşehir Belediyesinin 10.03.2015 tarihinde gerçekleştirdiği 2015/26063 ihale kayıt numaralı ,
Aydın Büyükşehir belediyesinin aynı tarihte yani 10.03.2015 tarihinde gerçekleştirdiği 2015/26063 ihale kayıt numaralı ,
Aydın Efeler belediyesinin aynı tarihte yani 10.03.2015 tarihinde gerçekleştirdiği 2015/24356 ihale kayıt numaralı ,
Sarıyer Belediyesinin 06.03.2015 tarihinde gerçekleştirdiği 2015/24177 İhale Kayıt numaralı
Aydın Büyükşehir Belediyesi ASKİ Genel Müdürlüğünün 03.04.2015 tarihinde gerçekleştirdiği 2015/38631 İhale Kayıt Numaralı
Danışmanlık Hizmet İhalelerine bu firmanın davet ettirildiği ve yukarıda ismi anılan beş (5) Danışmanlık Hizmet alım ihalelerine GLOKAL İMAR İNŞAAT ATIK YÖNETİMİ VETERİNERLİK ORGANİZASYON EĞİTİM VE DANIŞMANLIK AŞ’ firmasının TEK BAŞINA katıldığı ve bu beş ihalenin de bu firmaya verildiği ve Kamu İhale Kurumu kayıtlarına göre bu firmaya 820.000.00TL +KDV olmak üzere toplam 967.600.00TL sözde danışmanlık parası ödenmiştir.
MİLLETE HİZMET İÇİN NE AKIL DANIŞTILAR (SA) ARTIK..

 

GÜNDEM OTUZBEŞ

 

Click to comment

Bir Cevap Yazın

Genel

Erdoğan’ın sert düşüşü sürüyor! İşte son anket…

Published

on

blank

Yöneylem Sosyal Araştırmalar Merkezi, “Türkiye Siyaset Paneli” mayıs ayı araştırmasının sonuçlarını açıkladı. Gelecek cumhurbaşkanlığı seçiminde AKP’li Cumhurbaşkanı Erdoğan’a oy vereceğini söyleyenler yüzde 39,6’da kaldı.

Araştırma, 27 ilden 3 bin 140 kişinin katılımıyla yapıldı. “Sizce Türkiye nasıl yönetilmektedir?” sorusuna ise yanıtlar şöyle oldu: “Kötü yönetilmektedir” diyenler yüzde 50,1, “Ne iyi ne kötü yönetilmektedir” diyenler yüzde 22,8, “İyi yönetilmektedir” diyenler yüzde 25,3, “Bilmiyorum/Cevap yok” diyenler yüzde 1,7.

Araştırmada erken seçim isteyenlerin oranı yüzde 50,4, erken seçime karşı çıkanların oranı yüzde 39,5 olarak ölçüldü. Kararsız olduğu söyleyenler yüzde 8,5, cevap vermek istemeyenler ise yüzde 1,6 oldu.

Yüzde 58,8 parlamenter sisteme dönmek isterken, yüzde 31,7 Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’ni destekliyor.

Gelecek cumhurbaşkanlığı seçiminde AKP’li Cumhurbaşkanı Erdoğan’a oy vereceğini söyleyenler yüzde 39,6’da kaldı. Yüzde 50,5 “asla oy vermeyeceğini”, yüzde 2 oy kullanmayacağını belirtti ve yüzde 7,9 “Oy verebilirim de vermeyebilirim de” dedi.

Adayın kim olduğuna bakmaksızın muhalefeti destekleyeceğini söyleyenlerin oranı Erdoğan’ı destekleyeceğini söyleyenlerin oranını geçmiş durumda.

İşte o anketin sonuçları;

blank

blank

blank

blank

blank

Continue Reading

Genel

TDP Sarıyer’de ilk kongre heyecanı

Published

on

blank

Türkiye’nin yeni partilerinden Türkiye Değişim Partisi, Sarıyer’de ilk kongresinin heyecanını yaşadı. Kurucu İlçe Başkanı Murat Kemer, delegelerin oylarıyla yeniden ilçe başkanı seçildi.

Türkiye Değişim Partisi Sarıyer İlçe Başkanlığı’nda ilk kongrenin heyecanı yaşandı. Gerçekleşen 1. Olağan Kongre’ye; TDP İstanbul İl Başkanı Yusuf Polat, TDP Sarıyer İlçe Başkanı Murat Kemer, TDP İstanbul İl Kadın Kolları Başkanı Kader Yeğit, TDP Sarıyer İlçe Kadın Kolları Başkanı Hülya Özarslan Çavdar, TDP Bakırköy, Eyüp, Bahçelievler, Bağcılar ve Çekmeköy ilçe başkanları, TDP İstanbul İl Gençlik Kolları Başkanı Ahmetcan Mahmut Demir, TDP Sarıyer İlçe Gençlik Kolları Başkanı Ufuk Kurum, TDP İstanbul il ve ilçe yöneticileri, delegeler ile partililer katıldı.

TDP İstanbul İl Başkan Yardımcısı Cengiz Arı’nın divan başkanlığını yaptığı kongre, saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı. Ardından, TDP Sarıyer İlçe Gençlik Kolları Başkanı Ufuk Kurum faaliyet raporunu okudu. Faaliyet raporunun kabul edilmesiyle devam eden kongrede konuşan TDP Sarıyer İlçe Başkanı Murat Kemer, “Gerçekleştirdiğimiz 1. olağan kongremiz ülkemize, milletimize, İstanbul’a, Sarıyer’e ve partimize hayırlar getirmesini diliyorum. Yapacağımız çalışmalar Sarıyer için umut olacak. Görevimizi en iyi şekilde yapacağımızdan hiç kimsenin şüphesi olmasın” ifadelerini kullandı.

“ÇOK YOĞUN BİR ŞEKİLDE ÜYE ÇALIŞMASI YAPACAĞIZ”

Kongrede konuşan TDP İstanbul İl Başkanı Yusuf Polat, “İstanbul genelinde yapılmaya başlanan kongreler tüm hızıyla devam ediyor. Bunlardan biri de, İstanbul’un göz bebeği olan Sarıyer’dedir. İlçe başkanlığımıza 3. gelişim ve her seferinde de teşkilatımız yaptıklarıyla adeta göz kamaştırıyor. Çünkü çok güçlü bir ilçe başkanımız ve fedakar teşkilatımız var. İçerisinde bulunduğumuz pandemi nedeniyle kongrelerimizi sınırlı sayıda ve sürede yapmak durumunda kaldık. Fakat inanıyorum ki, Murat Kemer Başkanımızın elinde yüzlerce yeni üye formu bulunuyor. Kongre sürecinden sonra bu formları işleme alacağız. Yıl sonuna kadar da çok yoğun bir şekilde üye çalışması yapacağız.” ifadelerini kullandı.

blank

Continue Reading

Genel

MetroPoll’den flaş anket! İki isimden Erdoğan’a rekor fark

Published

on

blank

MetroPOLL Araştırma’nın Kurucusu ve Yöneticisi Özer Sencar, Cumhurbaşkanlığı seçimleri için yapılan son anketi açıkladı.

MetroPOLL Araştırma’nın kurucusu ve yöneticisi Prof. Dr. Özer Sencar’ın “Olası cumhurbaşkanlığı seçimi senaryoları” başlığıyla Twitter hesabından paylaştığı ve 26 bölgede, 1752 kişiyle 16 Nisan-21 Nisan tarihleri arasında yapılan çalışmaya göre, Erdoğan, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’na yüzde 49,7’ye yüzde 38,8, ABB Başkanı Mansur Yavaş’a yüzde 49,4’e yüzde 37,5, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’e ise yüzde 42,5’e yüzde 38,5’le mağlup oluyor.

Erdoğan, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu karşısında yüzde 42.5’e yüzde 39.7 gibi küçük bir farkla kazanıyor.

Ankete göre “Olası cumhurbaşkanlığı seçimi muhtemel senaryoları” şöyle:

 

blank

Continue Reading

Popüler