Connect with us

Siyaset

FLAŞ HABER: 4 BELEDİYE 5 İHALE! FETÖ’CÜ ERKAN’A 1 MİLYON TL

Published

on

blank

CHP’li 3 belediye, 4 ihale ile danışmanlık alımı için FETÖ’den cezaevine konulan Erkan Karaaslan’ın TROL şirketine 820 Bin TL artı KDV ödemişler.

Aydınlı sosyal medya fenomeni Haldun Haşmet Aysan’ın sayfasından duyurduğu paylaşıma göre; Aydın Büyükşehir Belediyesi, Aydın Efeler ve İstanbul Sarıyer Belediyeleri Erkan Karaaslan’ın bir yakını üzerine kurduğu şirkete 5 danışmanlık ihalesi sonucunda 1 Milyon TL’ye yakın para ödemişler! Dört Belediye 5 ihale ile danışmanlık alımı için, FETÖ’den cezaevine konulan Erkan Karaaslan’ın TROL şirketine 820 Bin TL artı KDV para ödemişler!

İŞTE AYSAN’IN FACEBOOK’TAKİ PAYLAŞIMI:

ÜSTAD DİYE BEN BUNA DERİM..
SİZLER LOTODAN,TOTODAN, MİLLİ PİYANGODAN ACABA BU SEFER BANA ÇIKARDA BAŞIMA SOKACAK BİR EV, AYAĞIMI YERDEN KESECEK BİR ARABA ALIRMIYIM DİYE ŞANS OYUNLARI OYNAYA DURUN..
ELİN OĞLUNUN ALDIĞI İLK BİLETE PİYANGODAN 1 MİLYON TL ÇIKMIŞ..
FETO/PDY TERÖR ÖRGÜTÜNE FİNASMAN SAĞLAMAKTAN HALEN MERSİNDE TUTUKLU BULUNAN BAŞTA AYDIN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNDE ÖZLEM ÇERÇİOĞLUNA DANIŞMANLIK VE AYDIN BŞB ŞİRKETLERİNDE YÖNETİM KURULU BAŞKANLIĞI VE ÜYELİĞİ YAPAN YİNE MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNDE DANIŞMANLIK VE MERULAŞ AŞ YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİ YAPAN KEZA SARIYER BELEDİYESİNDE DANIŞMANLIK VE BELEDİYE ŞİRKETİ SARBEL AŞ DE YÖNETİM KURULU BAŞKANLIĞI DA YAPMIŞ OLAN ERKAN KARAASLAN’IN HÜNERLERİ ANLATMAKLA BİTECEK GİBİ DEĞİL..
ASLEN NEVŞEHİRLİ OLAN ERKAN KARAASLAN’IN KENDİSİ GİBİ NEVŞEHİRLİ AKRABASI OLAN LİSE MEZUNU OSMAN ÇOLAK ADINDA BİR GENCİN ÜZERİNE 27.01.2015 TARİHİNDE GLOKAL İMAR İNŞAAT ATIK YÖNETİMİ VETERİNERLİK ORGANİZASYON EĞİTİM VE DANIŞMANLIK AŞ“ FİRMASINI KURMUŞ..
BAKIN NE OLMUŞ……
BU ŞİRKETE KURULUR KURULMAZ BİR AY İÇİNDE 1 MİLYON TL İŞ VERİLMİŞ..
NEYİN KARŞILIĞI BU PARA?
MAL MI SATTI ? HAYIR..
YAZILIM MI SATTI? HAYIR
TEKNOLOJİ Mİ SATTI? HAYIR..
TAŞERON İŞCİLİK Mİ VERDİ ? HAYIR
EEE NEYİN PARASI BU?
AKIL SATMANIN PARASI
BU ÇOCUKTAN NE AKIL ALDILAR ACABA DİYE DÜŞÜNMEDEN EDEMİYOR İNSAN..
MAL SATMADAN, HİZMET ÜRETMEDEN TAM 1 MİLYON TL
GLOKAL İMAR İNŞAAT ATIK YÖNETİMİ VETERİNERLİK ORGANİZASYON EĞİTİM VE DANIŞMANLIK AŞ firması henüz bir aylık şirket olması ve iş deneyimi ve iş bitirmesi bulunmadığı halde, 4734 Sayılı KİK 21/f kapsamında
Mersin Büyükşehir Belediyesinin 10.03.2015 tarihinde gerçekleştirdiği 2015/26063 ihale kayıt numaralı ,
Aydın Büyükşehir belediyesinin aynı tarihte yani 10.03.2015 tarihinde gerçekleştirdiği 2015/26063 ihale kayıt numaralı ,
Aydın Efeler belediyesinin aynı tarihte yani 10.03.2015 tarihinde gerçekleştirdiği 2015/24356 ihale kayıt numaralı ,
Sarıyer Belediyesinin 06.03.2015 tarihinde gerçekleştirdiği 2015/24177 İhale Kayıt numaralı
Aydın Büyükşehir Belediyesi ASKİ Genel Müdürlüğünün 03.04.2015 tarihinde gerçekleştirdiği 2015/38631 İhale Kayıt Numaralı
Danışmanlık Hizmet İhalelerine bu firmanın davet ettirildiği ve yukarıda ismi anılan beş (5) Danışmanlık Hizmet alım ihalelerine GLOKAL İMAR İNŞAAT ATIK YÖNETİMİ VETERİNERLİK ORGANİZASYON EĞİTİM VE DANIŞMANLIK AŞ’ firmasının TEK BAŞINA katıldığı ve bu beş ihalenin de bu firmaya verildiği ve Kamu İhale Kurumu kayıtlarına göre bu firmaya 820.000.00TL +KDV olmak üzere toplam 967.600.00TL sözde danışmanlık parası ödenmiştir.
MİLLETE HİZMET İÇİN NE AKIL DANIŞTILAR (SA) ARTIK..

 

GÜNDEM OTUZBEŞ

 

Click to comment

Bir Cevap Yazın

Genel

DSP’nin Sarıyer Belediye Başkan Adayı Alaaddin Pınarbaşı

Published

on

blank

Demokratik Sol Parti’nin Sarıyer Belediye Başkan Adayı, partinin mevcut ilçe başkanı Alaaddin Pınarbaşı oldu.

31 Mart 2024 yerel seçimleri öncesinde DSP’nin Sarıyer Belediye Başkan Adayı belli oldu. 5 yıldır DSP’nin Sarıyer İlçe Başkanlığı görevini yürüten Alaaddin Pınarbaşı, DSP Sarıyer Belediye Başkan Adayı oldu. Pınarbaşı, “Sarıyer’e hizmet için yola çıktık. Sarıyer için çalışacağız.” dedi.

Continue Reading

Genel

CHP Sarıyer’de 4 yönetici istifa etti

Published

on

blank

CHP Sarıyer’de şok istifalar… 4 yönetici, görevinden istifa ettiğini açıkladı.

31 Mart 2024 yerel seçimleri öncesinde tartışmaların devam ettiği CHP Sarıyer’de 4 ilçe yöneticisi istifa etti. İlçe başkan yardımcılarından Ayla Osmanoğlu Yiğit, Demir Özcan, Mustafa Kaya ve yedek yönetim kurulu üyesi Serhan Yurt, son dönemlerde ilçe yönetiminde yaşanan bazı durumların yarattığı rahatsızlıktan ötürü bu kararı aldıklarını ifade ettiler.

blank

Continue Reading

Genel

Sarıyer Belediye Başkan Aday Adaylarından Genel Merkeze Açık Çağrı

Published

on

blank

Cumhuriyet Halk Partisi’nin Sarıyer’de açıkladığı belediye başkan adayına karşı aralarında STK’lar ve mahalle birliklerinin de olduğu geniş kesimlerden giderek yükselen tepki karşısında başkan adayları bir araya gelerek ortak bir açıklama kararı aldı.

Sarıyer Belediye Başkanı ve aday adayları Şükrü Genç, Erol Aydın, Serdar Sarıakçalı ve Dr. Cengiz Alp, bir araya geldikleri toplantının ardından şu açıklamayı yaptılar:

31 Mart 2024’te yapılacak bir kader seçimine sayılı günler kala ülkemizin ve partimizin kazanması adına bu ortak açıklamayı yapmayı aday adayları olarak bir görev olarak görüyoruz.

Aday belirme sürecinde mülakatlara, eğilim yoklamalarına, kamuoyu anketlerine dayalı bu sürecin işletileceği kurultayda, kamuoyuna açıkça deklare edildi. İşte bu ilke ve beklentiler üzerine Sarıyer’de 17 aday adayı ortaya çıktı.

Ancak, yapılan atamayla tüm yoklama ve anketlerin aksine Sarıyer’de 17 aday içinden en sonuncusu atandı.

Sadece ortak açıklama kararı alan bizler değil, Sarıyerliler de bu oldu bitti karşında öfkelidir, şaşkındır,ayaktadır. Bu haksızlığı kabul etmemektir.

Sarıyer’de partimizin oylarını büyüttüğümüz 15 yıllık Cumhuriyet Halk Partisi iktidarının kaybedileceği de gün gibi ortadır.

“SARIYER’İN KAYBEDİLMESİNDEN SORUMLU DEĞİLİZ”

Sarıyerliler ve biz başkan aday adayları olarak bu vebalin sorumluları olmadığımızı genel merkez ve karar vericiler tarafından bilinmesini istiyoruz. Artık Sarıyer’in kaybedilmesinin sorumluluğu bizlerin değil sizlerin omuzlarındadır.

Buradan bir kez daha partimize gönül veren tüm seçmenlerimiz, kadınlarımız, çocuklarımız, balıkçılarımız, esnaflarımız, mülkiyet korkusu yaşayan mahallelilerimiz adına bu kararın tekrar gözden geçirilmesini talep ediyoruz.

 

Kamuoyuna saygıyla duyururuz.

Continue Reading

Popüler