Connect with us

Siyaset

FLAŞ HABER: 4 BELEDİYE 5 İHALE! FETÖ’CÜ ERKAN’A 1 MİLYON TL

Published

on

blank

CHP’li 3 belediye, 4 ihale ile danışmanlık alımı için FETÖ’den cezaevine konulan Erkan Karaaslan’ın TROL şirketine 820 Bin TL artı KDV ödemişler.

Aydınlı sosyal medya fenomeni Haldun Haşmet Aysan’ın sayfasından duyurduğu paylaşıma göre; Aydın Büyükşehir Belediyesi, Aydın Efeler ve İstanbul Sarıyer Belediyeleri Erkan Karaaslan’ın bir yakını üzerine kurduğu şirkete 5 danışmanlık ihalesi sonucunda 1 Milyon TL’ye yakın para ödemişler! Dört Belediye 5 ihale ile danışmanlık alımı için, FETÖ’den cezaevine konulan Erkan Karaaslan’ın TROL şirketine 820 Bin TL artı KDV para ödemişler!

İŞTE AYSAN’IN FACEBOOK’TAKİ PAYLAŞIMI:

ÜSTAD DİYE BEN BUNA DERİM..
SİZLER LOTODAN,TOTODAN, MİLLİ PİYANGODAN ACABA BU SEFER BANA ÇIKARDA BAŞIMA SOKACAK BİR EV, AYAĞIMI YERDEN KESECEK BİR ARABA ALIRMIYIM DİYE ŞANS OYUNLARI OYNAYA DURUN..
ELİN OĞLUNUN ALDIĞI İLK BİLETE PİYANGODAN 1 MİLYON TL ÇIKMIŞ..
FETO/PDY TERÖR ÖRGÜTÜNE FİNASMAN SAĞLAMAKTAN HALEN MERSİNDE TUTUKLU BULUNAN BAŞTA AYDIN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNDE ÖZLEM ÇERÇİOĞLUNA DANIŞMANLIK VE AYDIN BŞB ŞİRKETLERİNDE YÖNETİM KURULU BAŞKANLIĞI VE ÜYELİĞİ YAPAN YİNE MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNDE DANIŞMANLIK VE MERULAŞ AŞ YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİ YAPAN KEZA SARIYER BELEDİYESİNDE DANIŞMANLIK VE BELEDİYE ŞİRKETİ SARBEL AŞ DE YÖNETİM KURULU BAŞKANLIĞI DA YAPMIŞ OLAN ERKAN KARAASLAN’IN HÜNERLERİ ANLATMAKLA BİTECEK GİBİ DEĞİL..
ASLEN NEVŞEHİRLİ OLAN ERKAN KARAASLAN’IN KENDİSİ GİBİ NEVŞEHİRLİ AKRABASI OLAN LİSE MEZUNU OSMAN ÇOLAK ADINDA BİR GENCİN ÜZERİNE 27.01.2015 TARİHİNDE GLOKAL İMAR İNŞAAT ATIK YÖNETİMİ VETERİNERLİK ORGANİZASYON EĞİTİM VE DANIŞMANLIK AŞ“ FİRMASINI KURMUŞ..
BAKIN NE OLMUŞ……
BU ŞİRKETE KURULUR KURULMAZ BİR AY İÇİNDE 1 MİLYON TL İŞ VERİLMİŞ..
NEYİN KARŞILIĞI BU PARA?
MAL MI SATTI ? HAYIR..
YAZILIM MI SATTI? HAYIR
TEKNOLOJİ Mİ SATTI? HAYIR..
TAŞERON İŞCİLİK Mİ VERDİ ? HAYIR
EEE NEYİN PARASI BU?
AKIL SATMANIN PARASI
BU ÇOCUKTAN NE AKIL ALDILAR ACABA DİYE DÜŞÜNMEDEN EDEMİYOR İNSAN..
MAL SATMADAN, HİZMET ÜRETMEDEN TAM 1 MİLYON TL
GLOKAL İMAR İNŞAAT ATIK YÖNETİMİ VETERİNERLİK ORGANİZASYON EĞİTİM VE DANIŞMANLIK AŞ firması henüz bir aylık şirket olması ve iş deneyimi ve iş bitirmesi bulunmadığı halde, 4734 Sayılı KİK 21/f kapsamında
Mersin Büyükşehir Belediyesinin 10.03.2015 tarihinde gerçekleştirdiği 2015/26063 ihale kayıt numaralı ,
Aydın Büyükşehir belediyesinin aynı tarihte yani 10.03.2015 tarihinde gerçekleştirdiği 2015/26063 ihale kayıt numaralı ,
Aydın Efeler belediyesinin aynı tarihte yani 10.03.2015 tarihinde gerçekleştirdiği 2015/24356 ihale kayıt numaralı ,
Sarıyer Belediyesinin 06.03.2015 tarihinde gerçekleştirdiği 2015/24177 İhale Kayıt numaralı
Aydın Büyükşehir Belediyesi ASKİ Genel Müdürlüğünün 03.04.2015 tarihinde gerçekleştirdiği 2015/38631 İhale Kayıt Numaralı
Danışmanlık Hizmet İhalelerine bu firmanın davet ettirildiği ve yukarıda ismi anılan beş (5) Danışmanlık Hizmet alım ihalelerine GLOKAL İMAR İNŞAAT ATIK YÖNETİMİ VETERİNERLİK ORGANİZASYON EĞİTİM VE DANIŞMANLIK AŞ’ firmasının TEK BAŞINA katıldığı ve bu beş ihalenin de bu firmaya verildiği ve Kamu İhale Kurumu kayıtlarına göre bu firmaya 820.000.00TL +KDV olmak üzere toplam 967.600.00TL sözde danışmanlık parası ödenmiştir.
MİLLETE HİZMET İÇİN NE AKIL DANIŞTILAR (SA) ARTIK..

 

GÜNDEM OTUZBEŞ

 

Click to comment

Bir Cevap Yazın