Connect with us

Siyaset

FLAŞ HABER: ERKEN SEÇİM GELİYOR

Published

on

blank

Bugün itibariyle; ülke genelindeki belediye başkanlarının yüzde 30 ila 40 civarının FETÖ’cü olduğu konuşuluyor ve FETÖ’cü Erkan’a bulaşan belediye başkanlarının üstü çiziliyor.

Meclisteki ve belediyelerdeki FETÖ’cüleri temizlemek adına son dönemde yeniden gündeme gelen erken seçim konusu, yavaş yavaş netleşmeye başladı.AKP, CHP ve MHP liderleri de bir araya geldiklerinde bu konuyu gündemlerine taşımıştı.

Ankara’daki kulislerden edinilen bilgiye göre, Başbakan Binali Yıldırım’ın erken seçimi Mart 2017’de, CHP lideri Kılıçdaroğlu’nun Eylül 2017’de, MHP lideri Bahçeli’nin de Kasım 2017’de yapılması yönünde düşünceleri olduğu iddia edildi.

3 liderinde erken genel seçimin 2017 yılında yapılması yönünde hemfikir olduğu ifade edilirken, Başbakan Binali Yıldırım’ın güz aylarında seçimin yapılmasına sıcak bakmadığı iddia ediliyor.

Geçtiğimiz günlerde CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin’in, CHP’nin erken seçime hazır olduğunu açıklaması da, 2017 yılında yapılması planlanan erken genel seçim iddiasını güçlendiriyor.

Click to comment

Bir Cevap Yazın