Connect with us

Siyaset

FLAŞ HABER: FETÖ’NÜN CHP İÇİNDEKİ İMAMI

Published

on

blank

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Başdanışmanı (Akademisyen) İstanbul Üniversitesi Öğretim Üyesi Fatih Gürsul’un, Fethullah Gülen’in CHP içindeki imamı olduğu iddia edildi.

Gündem Otuzbeş’te Ertan Yıldız’ın haberine göre, Kılıçdaroğlu’nun Başdanışmanı olan(Akademisyen) İstanbul Üniversitesi Öğretim Üyesi Fatih Gürsul, Fethullah Gülen’in CHP içindeki imamı.

Gürsul, görevinden FETÖ/PDY operasyonları kapsmanında açığa alındı. (Tarih: 18 Ağustos 2016)

Fatih Gürsul, 2015 Genel seçimlerinde Kemal Kılıçdaroğlu tarafından Elazığ’dan 1. sıra Milletevekili adayı gösterilmişti. Gürsul, milletvekili seçilemeyerek TBMM’ye giremedi…

İşte Yıldız’ın ses getirecek haberi:

Gürsul, Kılıçdaroğlu için çok muhterem ve kıymetli biri olmalı ki; dışarıda bırakılmayarak”Başdanışmanlık” görevine getirilir!

Ankara’dan çok önemli ve herkesin (CHP’lilerin) tanıdığı diyebileceğim kaynağım aradı ve ekledi: “Fatih Gürsul, Fettullah Gülen’in CHP içindeki imammıdır!” dedi!

İddia mı bu abi dememe kalmadan; “Pensilvanya’dan önerilmiş ve Elazığ’a aday gösterilmiş ve seçimlerden MV çıkamayınca, Kılıçdaroğlu tarafından Baş Danışmanlık görevine getirilmiştir!” dedi…

IMG_5875 (1)

Özel Kalem Müdürü Ceylan’ın yanındaki FETÖ’cü Erkan Karaaslan değilse uzaylı mı? 

Kaynağımın anlattıkları fal değil, realite ile bire bir örtüşürken; Özel Kalem Müdürü Tuncay Ceylan’ın da FETÖ’cü Erkan Karaaslan’ı CHP’li Belediyelere planlı, programlı bir şekilde montelediğini işaret etti!
Fatih Gürsul’un Baş Danışman olmasının, Özel Kalem Müdürü Ceylan’ın FETÖ’cü Karaaslan’la ilişkilerinin tesadüf olmadığını aktaran çok özel kaynağım; Ceylan’ın Ataşehir’deki İlgezdi Rezidanslarında kime komşu olduğunu bakmalarını önerdi!

Bilindiği üzere; Kılıçdaroğlu’nun Avukat kızı da İlgezdilerin Rezidanslarından bir daire almıştı…

Özel Kalem Müdürü Ceylan’ın da İlgezdiler’den rezidans dairesi almış olduğunu da böylelikle öğrenmiş olduk!

Gözümüz yok, gözü olanın da gözü çıksın!

Fakat; CHP’de FETOCULUĞU‘NDA çivisinin çıktığının farkında mısınız?

İyi de bu kadar tesadüfler zinciri olabilir mi?

Kaynağım; ayrıca bir önceki Genel Başkan Deniz Baykal’a kurulan kaset kumpasında da halkanın daraldığına dikkat çekerek, şunları söyledi: “Ertan, 48 kişi gözaltına alındı… Gelişmeleri yakından takip et… Kumpas halkası daralıyor… Bu işin içinden de kimlerin çıkacağını yakında kamuoyu görecek!”

Kaynağımın anlattıkları bir yana; sayın Kılıçdaroğlu’nun Baş Danışmanın FETÖ’den açığa alınması, Özel Kalem Müdürünün FETÖ’den cezaevine konulan Erkan Karaaslan’ı CHP’li Belediyelere pazarlıyor oluşu, tamamiyle tesadüf olabilir mi?

Peki; Ak Parti FETÖ’cüleri temizlemek için tüm teşkilatlarına genelgeler gönderirken; Kılıçdaroğlu’nun FETÖ’cüleri temizleme adına NTV’de “MİT bize isim listesini göndersirse, gereğini yerine getiririz” açıklamasından başka elde avuçta ne var?

Atatürk’ün koltuğunda oturacaksınız; Ülkenin başına bela olmuş çete ile ilgili “şunu yapıyoruz, şunu başlattık” dahi diyememeyeceksiniz! (CHP Örgütü ne güne duruyor sayın Kılıçdaroğlu? CHP, yalakalardan kurulu bir parti değildir! Yeter ki siz o insanlara ulaşmak isteyiniz!)

Kusura bakmayınız; böyle bir irade ile Türkiye Cumhuriyetini kuran CHP nereye gidebilir?

Ya da plağı başa aldığınızda; Kılıçdaroğlu’nun Genel Başkanlığı döneminde başarıya ulaşmış TCK 235’te indirime gidilmesini TBMM’ye getirilmesinin dışında (İhaleye fesat karıştırma) elle tutulur ne gösterilebilinir?

Bu başarılı operasyondan da kimlerin yararlanıp yararlanamadığı da ortadadır!!!

Gün içinde siyasi partilerde gündemin “erken seçim” olduğunu ve 3 partinin müşterek merkezde fikir birliğine vardığını, önümüzdeki günlerinde ana gündem maddesinin erken seçim olacağını yazdım…

Siyaset arenasında durum budur…

Fakat; CHP’nin erken seçime kimin Genel Başkanlığıyla gideceği mi?

Zaman… Zaman…

Herşeyin ilacıdır!

Şu gerçek ki; Kılıçdaroğlu ve bu kadrolarla ve bu kafayla ne erken genel seçime ne de erken yerel seçime gidilir/gidilebilinir!

 

 

Click to comment

Bir Cevap Yazın

Genel

Vergili: Turban Tesisi kış aylarında evsiz vatandaşlarımıza tahsis edilsin

Published

on

blank

Hava sıcaklığının düşmesi ve yılın ilk kar yağışının ardından deneyimli siyasetçi Erhan Vergili, sokakta yaşayan vatandaşlar ve ihtiyaç sahipleri için Sarıyer Belediyesi’ne çağrıda bulundu.

Kilyos’ta bulunan Turban Tesisleri’nin kış ayları boyunca sokakta yaşayan evsiz vatandaşlara tahsis edilmesi konusunda Sarıyer Belediyesi’ni göreve davet eden Vergili, ihtiyaç sahipleri için de sıcak yemek dağıtılması gerektiğini belirtti.

“Vatandaşlarımız için ne tür hazırlıklar yapılıyor?

Sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Vergili, mesajında şu ifadelere yer verdi: “Hava sıcaklıkları düştü, Meteoroloji’den gelen bilgiler önümüzdeki günlerde yoğun kar yağışı olacağını gösteriyor. Peki Sarıyer Belediyesi evsiz insanlarımız ve ihtiyaç sahibi vatandaşlarımız için ne tür hazırlıklar yapıyor? Yılın sadece belirli günlerinde hizmet veren Kilyos Turban Tesisleri kış aylarında sokakta yaşayan vatandaşlarımız için tahsis edilmeli, barınma, giyecek ve yiyecek ihtiyaçları karşılanmalı. Bunun yanı sıra 2019’daki açıklanan ama aradan geçen 4 yıla rağmen tamamlanamayan Aşevi projesi de bir an önce hayata geçirilmeli. Bu sayede ihtiyaç sahiplerine sıcak yemek dağıtılabilir.

blank

Continue Reading

Genel

Vergili’den gençler için yazılım ve kodlama kursu

Published

on

blank

Sarıyer’in sevilen siyasetçilerinden Erhan Vergili, gençler için projeler üretmeye devam ediyor. Vergili, bu kez de Sarıyerli gençler için Yazılım ve Kodlama Kursu açıyor.

Bot ve mont yardımından öğrencilere akbil dolumuna, okul çantası ve kırtasiye malzemesi desteğinden üniversiteye hazırlık kursuna kadar Sarıyerlilere dokunan birçok projeyi hayata geçiren Vergili, teknoloji meraklısı ve bu alanda kendisini geliştirmek isteyen öğrenciler için Yazılım ve Kodlama Kursu başlatıyor.

“Projelerimizi hayata geçirmeye devam ediyoruz”

Konuyla ilgili açıklama yapan Vergili, “Şahsımın girişimleriyle gençlerimiz için projelerimizi hayata geçirmeye devam ediyoruz. Yaşadığımız çağda teknoloji yaşamımızın olmazsa olmazı konumunda. Özellikle gençlerimizin dünyadaki teknolojik gelişmelerden uzak kalmaması adına ve kendilerine geliştirmeleri için yazılım ve kodlama kursu başlatıyoruz. Başvuru yapmak isteyenler görseldeki telefon numaralarını arayıp kayıt yaptırabilirler” dedi.

blank

Continue Reading

Genel

TBMM Başkanvekili Celal Adan’dan MHP Sarıyer’e ziyaret

Published

on

blank

Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanvekili ve MHP İstanbul Milletvekili Celal Adan, MHP Sarıyer İlçe Başkanlığı’nı ziyaret etti. İlçe Başkanı Dursun Karabacak ve yönetimine hayırlı olsun dileğinde bulundu.

TBMM Başkanvekili ve MHP İstanbul Milletvekili Celal Adan ziyaretinde önümüzdeki başkanlık ve milletvekili seçimlerinin önemine dikkat çekildi. MHP ilçe yönetiminden Sarıyerde ulaşılmayan hane, erişilemeyen kimse kalmayacak şekilde çalışılmasını isteyen Adan, gereken özen ve hassasiyetin gösterilmesini istedi.

KARABACAK’TAN TEŞEKKÜR

TBMM Başkanvekili ve MHP İstanbul Milletvekili Celal Adan’ın ilçe ziyareti nedeniyle duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Karabacak, “Liderimiz Sayın Dr. Devlet Bahçeli’nin emir ve direktifleri doğrultusunda çalışmaya devam edeceklerini belirterek, Sarıyer’de üç hilali hakettiği şekilde dalgalandırmaya devam edeceğiz” dedi.

blank

Continue Reading

Popüler

blank