Connect with us

Siyaset

FLAŞ HABER: FETÖ’NÜN CHP İÇİNDEKİ İMAMI

Published

on

blank

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Başdanışmanı (Akademisyen) İstanbul Üniversitesi Öğretim Üyesi Fatih Gürsul’un, Fethullah Gülen’in CHP içindeki imamı olduğu iddia edildi.

Gündem Otuzbeş’te Ertan Yıldız’ın haberine göre, Kılıçdaroğlu’nun Başdanışmanı olan(Akademisyen) İstanbul Üniversitesi Öğretim Üyesi Fatih Gürsul, Fethullah Gülen’in CHP içindeki imamı.

Gürsul, görevinden FETÖ/PDY operasyonları kapsmanında açığa alındı. (Tarih: 18 Ağustos 2016)

Fatih Gürsul, 2015 Genel seçimlerinde Kemal Kılıçdaroğlu tarafından Elazığ’dan 1. sıra Milletevekili adayı gösterilmişti. Gürsul, milletvekili seçilemeyerek TBMM’ye giremedi…

İşte Yıldız’ın ses getirecek haberi:

Gürsul, Kılıçdaroğlu için çok muhterem ve kıymetli biri olmalı ki; dışarıda bırakılmayarak”Başdanışmanlık” görevine getirilir!

Ankara’dan çok önemli ve herkesin (CHP’lilerin) tanıdığı diyebileceğim kaynağım aradı ve ekledi: “Fatih Gürsul, Fettullah Gülen’in CHP içindeki imammıdır!” dedi!

İddia mı bu abi dememe kalmadan; “Pensilvanya’dan önerilmiş ve Elazığ’a aday gösterilmiş ve seçimlerden MV çıkamayınca, Kılıçdaroğlu tarafından Baş Danışmanlık görevine getirilmiştir!” dedi…

IMG_5875 (1)

Özel Kalem Müdürü Ceylan’ın yanındaki FETÖ’cü Erkan Karaaslan değilse uzaylı mı? 

Kaynağımın anlattıkları fal değil, realite ile bire bir örtüşürken; Özel Kalem Müdürü Tuncay Ceylan’ın da FETÖ’cü Erkan Karaaslan’ı CHP’li Belediyelere planlı, programlı bir şekilde montelediğini işaret etti!
Fatih Gürsul’un Baş Danışman olmasının, Özel Kalem Müdürü Ceylan’ın FETÖ’cü Karaaslan’la ilişkilerinin tesadüf olmadığını aktaran çok özel kaynağım; Ceylan’ın Ataşehir’deki İlgezdi Rezidanslarında kime komşu olduğunu bakmalarını önerdi!

Bilindiği üzere; Kılıçdaroğlu’nun Avukat kızı da İlgezdilerin Rezidanslarından bir daire almıştı…

Özel Kalem Müdürü Ceylan’ın da İlgezdiler’den rezidans dairesi almış olduğunu da böylelikle öğrenmiş olduk!

Gözümüz yok, gözü olanın da gözü çıksın!

Fakat; CHP’de FETOCULUĞU‘NDA çivisinin çıktığının farkında mısınız?

İyi de bu kadar tesadüfler zinciri olabilir mi?

Kaynağım; ayrıca bir önceki Genel Başkan Deniz Baykal’a kurulan kaset kumpasında da halkanın daraldığına dikkat çekerek, şunları söyledi: “Ertan, 48 kişi gözaltına alındı… Gelişmeleri yakından takip et… Kumpas halkası daralıyor… Bu işin içinden de kimlerin çıkacağını yakında kamuoyu görecek!”

Kaynağımın anlattıkları bir yana; sayın Kılıçdaroğlu’nun Baş Danışmanın FETÖ’den açığa alınması, Özel Kalem Müdürünün FETÖ’den cezaevine konulan Erkan Karaaslan’ı CHP’li Belediyelere pazarlıyor oluşu, tamamiyle tesadüf olabilir mi?

Peki; Ak Parti FETÖ’cüleri temizlemek için tüm teşkilatlarına genelgeler gönderirken; Kılıçdaroğlu’nun FETÖ’cüleri temizleme adına NTV’de “MİT bize isim listesini göndersirse, gereğini yerine getiririz” açıklamasından başka elde avuçta ne var?

Atatürk’ün koltuğunda oturacaksınız; Ülkenin başına bela olmuş çete ile ilgili “şunu yapıyoruz, şunu başlattık” dahi diyememeyeceksiniz! (CHP Örgütü ne güne duruyor sayın Kılıçdaroğlu? CHP, yalakalardan kurulu bir parti değildir! Yeter ki siz o insanlara ulaşmak isteyiniz!)

Kusura bakmayınız; böyle bir irade ile Türkiye Cumhuriyetini kuran CHP nereye gidebilir?

Ya da plağı başa aldığınızda; Kılıçdaroğlu’nun Genel Başkanlığı döneminde başarıya ulaşmış TCK 235’te indirime gidilmesini TBMM’ye getirilmesinin dışında (İhaleye fesat karıştırma) elle tutulur ne gösterilebilinir?

Bu başarılı operasyondan da kimlerin yararlanıp yararlanamadığı da ortadadır!!!

Gün içinde siyasi partilerde gündemin “erken seçim” olduğunu ve 3 partinin müşterek merkezde fikir birliğine vardığını, önümüzdeki günlerinde ana gündem maddesinin erken seçim olacağını yazdım…

Siyaset arenasında durum budur…

Fakat; CHP’nin erken seçime kimin Genel Başkanlığıyla gideceği mi?

Zaman… Zaman…

Herşeyin ilacıdır!

Şu gerçek ki; Kılıçdaroğlu ve bu kadrolarla ve bu kafayla ne erken genel seçime ne de erken yerel seçime gidilir/gidilebilinir!

 

 

Click to comment

Bir Cevap Yazın

Genel

DSP’nin Sarıyer Belediye Başkan Adayı Alaaddin Pınarbaşı

Published

on

blank

Demokratik Sol Parti’nin Sarıyer Belediye Başkan Adayı, partinin mevcut ilçe başkanı Alaaddin Pınarbaşı oldu.

31 Mart 2024 yerel seçimleri öncesinde DSP’nin Sarıyer Belediye Başkan Adayı belli oldu. 5 yıldır DSP’nin Sarıyer İlçe Başkanlığı görevini yürüten Alaaddin Pınarbaşı, DSP Sarıyer Belediye Başkan Adayı oldu. Pınarbaşı, “Sarıyer’e hizmet için yola çıktık. Sarıyer için çalışacağız.” dedi.

Continue Reading

Genel

CHP Sarıyer’de 4 yönetici istifa etti

Published

on

blank

CHP Sarıyer’de şok istifalar… 4 yönetici, görevinden istifa ettiğini açıkladı.

31 Mart 2024 yerel seçimleri öncesinde tartışmaların devam ettiği CHP Sarıyer’de 4 ilçe yöneticisi istifa etti. İlçe başkan yardımcılarından Ayla Osmanoğlu Yiğit, Demir Özcan, Mustafa Kaya ve yedek yönetim kurulu üyesi Serhan Yurt, son dönemlerde ilçe yönetiminde yaşanan bazı durumların yarattığı rahatsızlıktan ötürü bu kararı aldıklarını ifade ettiler.

blank

Continue Reading

Genel

Sarıyer Belediye Başkan Aday Adaylarından Genel Merkeze Açık Çağrı

Published

on

blank

Cumhuriyet Halk Partisi’nin Sarıyer’de açıkladığı belediye başkan adayına karşı aralarında STK’lar ve mahalle birliklerinin de olduğu geniş kesimlerden giderek yükselen tepki karşısında başkan adayları bir araya gelerek ortak bir açıklama kararı aldı.

Sarıyer Belediye Başkanı ve aday adayları Şükrü Genç, Erol Aydın, Serdar Sarıakçalı ve Dr. Cengiz Alp, bir araya geldikleri toplantının ardından şu açıklamayı yaptılar:

31 Mart 2024’te yapılacak bir kader seçimine sayılı günler kala ülkemizin ve partimizin kazanması adına bu ortak açıklamayı yapmayı aday adayları olarak bir görev olarak görüyoruz.

Aday belirme sürecinde mülakatlara, eğilim yoklamalarına, kamuoyu anketlerine dayalı bu sürecin işletileceği kurultayda, kamuoyuna açıkça deklare edildi. İşte bu ilke ve beklentiler üzerine Sarıyer’de 17 aday adayı ortaya çıktı.

Ancak, yapılan atamayla tüm yoklama ve anketlerin aksine Sarıyer’de 17 aday içinden en sonuncusu atandı.

Sadece ortak açıklama kararı alan bizler değil, Sarıyerliler de bu oldu bitti karşında öfkelidir, şaşkındır,ayaktadır. Bu haksızlığı kabul etmemektir.

Sarıyer’de partimizin oylarını büyüttüğümüz 15 yıllık Cumhuriyet Halk Partisi iktidarının kaybedileceği de gün gibi ortadır.

“SARIYER’İN KAYBEDİLMESİNDEN SORUMLU DEĞİLİZ”

Sarıyerliler ve biz başkan aday adayları olarak bu vebalin sorumluları olmadığımızı genel merkez ve karar vericiler tarafından bilinmesini istiyoruz. Artık Sarıyer’in kaybedilmesinin sorumluluğu bizlerin değil sizlerin omuzlarındadır.

Buradan bir kez daha partimize gönül veren tüm seçmenlerimiz, kadınlarımız, çocuklarımız, balıkçılarımız, esnaflarımız, mülkiyet korkusu yaşayan mahallelilerimiz adına bu kararın tekrar gözden geçirilmesini talep ediyoruz.

 

Kamuoyuna saygıyla duyururuz.

Continue Reading

Popüler