Connect with us

Siyaset

FLAŞ HABER: FETÖ’NÜN CHP İÇİNDEKİ İMAMI

Published

on

blank

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Başdanışmanı (Akademisyen) İstanbul Üniversitesi Öğretim Üyesi Fatih Gürsul’un, Fethullah Gülen’in CHP içindeki imamı olduğu iddia edildi.

Gündem Otuzbeş’te Ertan Yıldız’ın haberine göre, Kılıçdaroğlu’nun Başdanışmanı olan(Akademisyen) İstanbul Üniversitesi Öğretim Üyesi Fatih Gürsul, Fethullah Gülen’in CHP içindeki imamı.

Gürsul, görevinden FETÖ/PDY operasyonları kapsmanında açığa alındı. (Tarih: 18 Ağustos 2016)

Fatih Gürsul, 2015 Genel seçimlerinde Kemal Kılıçdaroğlu tarafından Elazığ’dan 1. sıra Milletevekili adayı gösterilmişti. Gürsul, milletvekili seçilemeyerek TBMM’ye giremedi…

İşte Yıldız’ın ses getirecek haberi:

Gürsul, Kılıçdaroğlu için çok muhterem ve kıymetli biri olmalı ki; dışarıda bırakılmayarak”Başdanışmanlık” görevine getirilir!

Ankara’dan çok önemli ve herkesin (CHP’lilerin) tanıdığı diyebileceğim kaynağım aradı ve ekledi: “Fatih Gürsul, Fettullah Gülen’in CHP içindeki imammıdır!” dedi!

İddia mı bu abi dememe kalmadan; “Pensilvanya’dan önerilmiş ve Elazığ’a aday gösterilmiş ve seçimlerden MV çıkamayınca, Kılıçdaroğlu tarafından Baş Danışmanlık görevine getirilmiştir!” dedi…

IMG_5875 (1)

Özel Kalem Müdürü Ceylan’ın yanındaki FETÖ’cü Erkan Karaaslan değilse uzaylı mı? 

Kaynağımın anlattıkları fal değil, realite ile bire bir örtüşürken; Özel Kalem Müdürü Tuncay Ceylan’ın da FETÖ’cü Erkan Karaaslan’ı CHP’li Belediyelere planlı, programlı bir şekilde montelediğini işaret etti!
Fatih Gürsul’un Baş Danışman olmasının, Özel Kalem Müdürü Ceylan’ın FETÖ’cü Karaaslan’la ilişkilerinin tesadüf olmadığını aktaran çok özel kaynağım; Ceylan’ın Ataşehir’deki İlgezdi Rezidanslarında kime komşu olduğunu bakmalarını önerdi!

Bilindiği üzere; Kılıçdaroğlu’nun Avukat kızı da İlgezdilerin Rezidanslarından bir daire almıştı…

Özel Kalem Müdürü Ceylan’ın da İlgezdiler’den rezidans dairesi almış olduğunu da böylelikle öğrenmiş olduk!

Gözümüz yok, gözü olanın da gözü çıksın!

Fakat; CHP’de FETOCULUĞU‘NDA çivisinin çıktığının farkında mısınız?

İyi de bu kadar tesadüfler zinciri olabilir mi?

Kaynağım; ayrıca bir önceki Genel Başkan Deniz Baykal’a kurulan kaset kumpasında da halkanın daraldığına dikkat çekerek, şunları söyledi: “Ertan, 48 kişi gözaltına alındı… Gelişmeleri yakından takip et… Kumpas halkası daralıyor… Bu işin içinden de kimlerin çıkacağını yakında kamuoyu görecek!”

Kaynağımın anlattıkları bir yana; sayın Kılıçdaroğlu’nun Baş Danışmanın FETÖ’den açığa alınması, Özel Kalem Müdürünün FETÖ’den cezaevine konulan Erkan Karaaslan’ı CHP’li Belediyelere pazarlıyor oluşu, tamamiyle tesadüf olabilir mi?

Peki; Ak Parti FETÖ’cüleri temizlemek için tüm teşkilatlarına genelgeler gönderirken; Kılıçdaroğlu’nun FETÖ’cüleri temizleme adına NTV’de “MİT bize isim listesini göndersirse, gereğini yerine getiririz” açıklamasından başka elde avuçta ne var?

Atatürk’ün koltuğunda oturacaksınız; Ülkenin başına bela olmuş çete ile ilgili “şunu yapıyoruz, şunu başlattık” dahi diyememeyeceksiniz! (CHP Örgütü ne güne duruyor sayın Kılıçdaroğlu? CHP, yalakalardan kurulu bir parti değildir! Yeter ki siz o insanlara ulaşmak isteyiniz!)

Kusura bakmayınız; böyle bir irade ile Türkiye Cumhuriyetini kuran CHP nereye gidebilir?

Ya da plağı başa aldığınızda; Kılıçdaroğlu’nun Genel Başkanlığı döneminde başarıya ulaşmış TCK 235’te indirime gidilmesini TBMM’ye getirilmesinin dışında (İhaleye fesat karıştırma) elle tutulur ne gösterilebilinir?

Bu başarılı operasyondan da kimlerin yararlanıp yararlanamadığı da ortadadır!!!

Gün içinde siyasi partilerde gündemin “erken seçim” olduğunu ve 3 partinin müşterek merkezde fikir birliğine vardığını, önümüzdeki günlerinde ana gündem maddesinin erken seçim olacağını yazdım…

Siyaset arenasında durum budur…

Fakat; CHP’nin erken seçime kimin Genel Başkanlığıyla gideceği mi?

Zaman… Zaman…

Herşeyin ilacıdır!

Şu gerçek ki; Kılıçdaroğlu ve bu kadrolarla ve bu kafayla ne erken genel seçime ne de erken yerel seçime gidilir/gidilebilinir!

 

 

Click to comment

Bir Cevap Yazın

Genel

Sarıyer’de Kılıçdaroğlu’ndan Erdoğan’a yaklaşık 20 puan fark

Published

on

blank

28 Mayıs 2023 Pazar günü yapılan Cumhurbaşkanlığı seçiminin 2. turu tamamlandı. Recep Tayyip Erdoğan, aldığı yüzde 52.1’lik oyla yeniden Cumhurbaşkanı seçildi. Kılıçdaroğlu ise yüzde 47.9 aldı. Sarıyer’deki seçim sonuçlarında ise muhalefet gücünü korumayı başardı.

14 Mayıs 2023’te yapılan genel seçimlerde TBMM’de çoğunluk az bir farkla Cumhur İttifakı’nda olurken, Cumhurbaşkanlığı seçiminde hiçbir aday yüzde 50’yi geçemeyince Cumhurbaşkanlığı seçimi ikinci tura kalmıştı. 28 Mayıs 2023 Pazar günü yapılan 2. tur seçimleri kıran kırana geçti. Mevcut Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yüzde 52.1’lik bir oy alarak yeniden Cumhurbaşkanı seçilirken, muhalefet bloğunun adayı Kemal Kılıçdaroğlu, yüzde 47.9 oyda kaldı.

SARIYER’DE MUHALEFET BLOĞU GÜCÜNÜ KORUDU

Sarıyer’de yerel, genel ve referandum sonuçlarına bakıldığında yüzde 58-60 bloğunda bir oya sahip olan muhalefet bloğu, Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde de gücünü korudu. Kemal Kılıçdaroğlu, aldığı yüzde 59.48’lik oyla birinci oldu ve Erdoğan’a 43 bin oy fark attı. Recep Tayyip Erdoğan ise yüzde 40.52’de kaldı.

blank

Continue Reading

Genel

Erhan Vergili’den gençlere umut dolu bayram mesajı

Published

on

blank

İş insanı ve siyasetçi Erhan Vergili, 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutlayarak gençlere olan desteğini bir kez daha gösterdi. Vergili, gençlere yönelik bir mesaj yayınlayarak bu anlamlı bayramı coşkuyla karşıladığını ifade etti.

Erhan Vergili, gençlerin Türkiye’nin geleceğinin teminatı olduğunu belirterek, “Bugün, gençlerimizin enerjisi ve potansiyeliyle dolu olan 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı’nı coşkuyla kutluyorum. Gençlerimiz, ülkemizin geleceğini şekillendirecek olan en büyük güçtür. Onların umutlarına, hayallerine ve hedeflerine destek olmak bizim en büyük sorumluluğumuzdur” dedi.

Gençleri Spora Teşvik Etmeliyiz!!

Vergili, gençlerin spora olan ilgisinin ve başarılarının da altını çizerek, “Gençlerimiz, sporun disipliniyle hayatta önemli başarılar elde ediyor. Spor, onları sadece fiziksel açıdan güçlendirmez, aynı zamanda karakterlerini, liderlik yeteneklerini ve takım ruhunu da geliştirir. Bu nedenle, gençlerimizin sporla iç içe olmasını teşvik etmeli ve desteklemeliyiz” şeklinde konuştu.

‘Gençlere Yönelik Projelere Devam Edeceğim’

Erhan Vergili’nin bu kutlama mesajı, gençler arasında olumlu bir etki yaratırken, onların toplumdaki değerlerine ve yeteneklerine olan inancı da pekiştirdi. Vergili, gençlere olan desteğine ve projelerine devam edeceğini belirtti. Gençlik ve Spor Bayramı, ülkemizin geleceğine ışık tutan gençlerimizin dayanışma ve kardeşlik duygularını pekiştirdiği bir gün olarak anılacak. Erhan Vergili gibi iş insanlarının gençlere yönelik desteği, gençlerin daha da motive olmalarını sağlarken, Türkiye’nin geleceğine olan güveni de artırıyor.

Continue Reading

Genel

ADD Sarıyer’den Ankara’ya çıkarma

Published

on

blank

Atatürkçü Düşünce Derneği Sarıyer Şubesi, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla Başkent Ankara’ya çıkarma yaptı.

Türkiye genelinde 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nın coşkusu yaşanıyor. Atatürkçü Düşünce Derneği Sarıyer Şubesi de, Fahrettin Serdaroğlu başkanlığında 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla Başkent Ankara’ya hareket etti. Saat 10:00’da Gebze’deki bir benzin istasyonunda duran ve saygı duruşunda bulunup İstiklal Marşı okuyan ADD Sarıyer ekibi, daha sonra Ankara’ya gitmek üzere tekrar yola koyuldu.

GENEL MERKEZ BİNASININ AÇILIŞINA KATILACAKLAR

ADD Sarıyer ekibi, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nda saat 16:00’da açılacak olan ADD Genel Merkez binasının açılışına katılacak.

Continue Reading

Popüler

blank