Connect with us

Siyaset

FLAŞ HABER! SARIYER BELEDİYESİ’NE “ERKAN KARAARSLAN” SORUŞTURMA İZNİ…BAKIN HANGİ İSİMLER VAR!

Published

on

blank

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç’le birlikte 24 kişi hakkında “Erkan Karaarslan” soruşturma izni verdi.Soruşturma izni verilenlerin arasında 16 Belediye personeli de bulunuyor.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç’le birlikte 24 kişi hakkında “Erkan Karaarslan” soruşturma izni verdi.

Yeni yıl öncesi Müfettişler tarafından adli soruşturma başlatılan Sarıyer Belediyesi hakkında İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, soruşturma izni verdi.

blank

FETÖ’den Hatay T Tipi Cezaevinde tutuklu olan ve halen Mersin 7. Ağır Ceza Mahkemesi’nde yargılanan FETÖ’nün “Belediyeler İmamı” olarak anılan Erkan Karaarslan’ın ilk örgütlenme üssü Sarıyer Belediyesi’nde yaptığı işler ve aldığı paralar hakkında yargılanmasının yolu, verilen bu izinle açılmış oldu.

 

Soruşturma izni verilenlerin arasında Belediye personeli de bulunuyor.

Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç ile Sarıyer’in önemli isimleri için de soruşturma izni verildi.

Daha önce ön soruşturma izni verilen bazı eski belediye başkan yardımcılarına, İçişleri Bakanlığı tarafından, yeniden soruşturma yapılmasına gerek kalmadığı belirtildi.

İşte soruşturma izni verilen belgeler:

blank

blank

blank

blank

blank

blank

 

KAYNAK: GÜNDEM OTUZBEŞ

1 Comment

1 Comment

  1. O benim kardeşim

    2 Mart 2017 at 13:22

    Yahu Sarıyer’de bir tane basın varmış, yalaka basın da bir tane haber yok… Sonbaskı yönetimini kutluyorum, belli ki, Belediye’den iş almıyor 🙂

Bir Cevap Yazın