Connect with us

Siyaset

VATANSEVER SARIYERLİLER TÜRKİYE’NİN GELECEĞİ İÇİN ALANLARDA

Published

on

blank

Sarıyer’de gönüllü olarak çalışan “Vatansever Sarıyerliler” adlı grup, Nisan ayında Türkiye’nin kaderini belirleyecek olan referandum için alanlarda profesyonel kadrosuyla “Hayır” kampanyası yürütüyor.

Sarıyer’de kahvaltı grubu olarak kurulan, bu toplantılarda Türkiye’nin gündemine dair konular konuşan ekip, kendi imkanlarıyla “Vatansever Sarıyerliler” grubunu oluşturarak, alanlarda Türkiye’nin rejimini değiştirecek olan halk oylaması için gece gündüz demeden “Hayır” kampanyası yürüterek çalışıyor.

blank

Pazarlarda, kahvelerde, çay bahçelerinde, esnaf ziyaretlerinde ve ev ziyaretlerinde bulunarak “Hayır”ı anlatan bu gönüllü grubu her yerde görmek mümkün.

blank

blank

“Çocuklarımızın ve ülkemizin geleceği için tek adam rejimine Hayır” diyerek yola çıkan “Vatansever Sarıyerliler” grubu, çalışmalarını öncelik olarak “Evet” tercihine yakın olan vatandaşlar üzerinde yapıyor.

blank

blank

Kendi imkanlarıyla çalışan bu grup, vatandaşlardan genel olarak olumlu tepki alıyor.Türkiye’nin geleceği için “Hayır” kampanyası yürüterek Sarıyer’i karış karış gezen bu grup, tüm vatandaşları duyarlı olmaya ve gönüllü olarak kendileriyle çalışmaya davet ediyor.

blank

blank

blank

blank

blank

Click to comment

Bir Cevap Yazın