Connect with us

Siyaset

MERAL AKŞENER İÇİN FLAŞ İDDİA!

Published

on

blank

Aydınlık gazetesinin ülkücü kökenli yazarı Sabahattin Önkibar, Meral Akşener’in, 15 Temmuz darbe girişiminin bir numaralı ismi Adil Öksüz ile bir fotoğrafının servis edileceği duyumlarının olduğunu belirtti.

Aydınlık gazetesinin ülkücü kökenli yazarı Sabahattin Önkibar, bugünkü köşesinde “İşte Meral Akşener’in servis edilecek fotoğrafı” başlığını kullandı.Önkibar, “Planlanan Meral hanımın itibarsızlaştırması… Mesela Akşener’in FETÖ’nün TSK İmamı Adil Öksüz ile gizli buluşmasını gösteren bir fotoğrafın servis edileceği fısıltısı var ki bunu yapmak için montaj bile kafi gelebilir…” ifadelerini kullandı.

İşte Önkibar’ın yazısındaki o bölüm:

“Meral Akşener’in gözü referandumda! Hayır çıkarsa MHP’deki mücadelesini sürdürecek.

Evet çıkarsa, ya yeni parti kuracak veya 2019’da Tayyip Erdoğan’a karşı Cumhurbaşkanı adayı olacak.

Bu tablonun okuması Akşener’in her durumda siyasette var olacağıdır.

Ancak…

Malum merkezler Akşener’i tasfiye için pusuda!

Hayır bir şeyler uydurup tutuklamayacaklar zira böyle bir şeyin mağduriyete sebep olacağını ve referandumda ters tepeceğini biliyorlar.

Planlanan Meral hanımın itibarsızlaştırması…

Mesela Akşener’in FETÖ’nün TSK İmamı Adil Öksüz ile gizli buluşmasını gösteren bir fotoğrafın servis edileceği fısıltısı var ki bunu yapmak için montaj bile kafi gelebilir…

Keza benzer konuda başka görüntülerden söz ediliyor.

Kısaca duyumlarıma göre Meral Akşener’i imha bağlamında siyasi mühendislik ve komplo hazırlığı var.

Amaç Akşener’i devreden çıkarıp MHP tabanını referandumda ümitsiz ve beklentisiz bırakıp başkanlık lehinde oy vermesinin önünü açmak… Dahası, gelecek adına tehdit olmasını engellemek!”

Click to comment

Bir Cevap Yazın

blank
blank
blank