Connect with us

Siyaset

MEHMET DENİZ’İN CHP’Lİ ÜYELERE GÖNDERDİĞİ MEKTUPLARI GÖREN VAR MI!

Published

on

blank

CHP Sarıyer İlçe Başkanı Mehmet Deniz’in, yaklaşık üç hafta önce 8555 CHP üyesine özel olarak yazdığını belirttiği topyekün seferberlik mektuplarının birçok partiliye ulaşmadığı bilgisi geldi.

CHP Sarıyer İlçe Başkanı Mehmet Deniz, yaklaşık 3 hafta önce 8555 CHP üyesine özel olarak yazdığı mektubunda, “Kurtuluş Savaşı ve II. Dünya Savaşı sonrası çok partili sisteme yani demokrasiye geçen ülkemiz, 2016 yılında, son 70 yılının en acılı en zor ve en buhranlı dönemini yaşamıştır.Bunun en büyük sorumlusu ülkeyi yönetemeyen mevcut iktidar partisidir. Kimler tarafından yaşatılmak isteniyorsa istensin bu kötü döneme “dur” diyecek Türk halkının iradesi ve gücü vardır.” diyerek, tüm üyeleri ilçeyle birlikte topyekün mücadeleye davet etmişti.

Bu mektuba ilk tepki de, CHP Sarıyer ilçesinin son kongresinde Mehmet Deniz’e rakip olan Ali İhsan Özdemir’den gelmişti.

CHP Sarıyer’e üye olan birçok kişiden bize ulaşan bilgiler doğrultusunda, İlçe Başkanı Deniz’in yazdığı mektubun birçok partiliye ulaşmadığı bilgisi geldi.Hal böyle olunca partililer, “Mehmet Deniz’in topyekün mücadeleden vazgeçip, kritik referandum sürecinde yine kendi çekirdek ekibiyle mi yola devam etme kararı aldı?” sorusunu soruyorlar…

İddialar arasında Mehmet Deniz’in, gelen tepkiler sonrasında da mektupları geri çekme kararı aldığı konuşuluyor.

Click to comment

Bir Cevap Yazın

blank
blank
blank