GenelSiyasetSon Dakika

Müyesser Yıldız: Erkekler için yapılmış bir cezaevindeyim

Avukatlarıyla görüşen Müyesser Yıldız, erkekler için yapılmış bir cezaevinde kaldığını, kadın tarağı bile temin edemediğini söyledi.

Odatv Ankara Haber Müdürü Müyesser Yıldız, önceki gün gece saatlerinde tutuklandı. Yıldız, pazartesi günü hakkında başlatılan “askeri casusluk” soruşturması kapsamında gözaltına alınmıştı. Sabah gazetesi, Yıldız’ın edindiği bilgileri haber yapmayarak “askeri casusluk” suçu şüphesiyle gözaltına alındığını yazmıştı.

Tepki çeken suçlama, Yıldız’ın ifadesinin alınmasının ardından soruşturmayı yürüten savcı tarafından değiştirildi ve suçlama “gizli kalması gereken bilgileri açıklamak” oldu.

Suçlamaya gerekçe olan Astsubay E.B.’nin bipolar bozukluğu olduğu ve bunun “cezasızlık” nedeni sayılacağı, avukatı Sahir Yılmaz tarafından duruşmada mahkemeye söylendi.

MÜYESSER YILDIZ’DAN MESAJ VAR

Dün avukatlarıyla görüşen Müyesser Yıldız ise, cezaevinden bir mesaj yolladı.

“Hep dostlara sevindirici haberler verdim, biraz da hasımlarımı sevindireyim” diyen Yıldız, erkekler için yapılmış bir cezaevinde olduğunu, kadın tarağı dahi temin edemediğini ifade etti.

Müyesser Yıldız, cezaevinden şu notu paylaştı:

“Hep dostlara sevindirici haberler verdim, biraz da hasımlarımı sevindireyim. Erkekler için yapılmış bir cezaevindeyim. Bu yüzden kadın tarağı temin edemiyorum. Saçlarımı bir görseniz, ‘İşte bu!’ diye çok mutlu ve tatmin olur, kuş tüyü sandığınız ama gerçekte dikene dönmüş yastıklarınızda gönül huzuruyla yatarsınız.

Cımbız ve ayna olmadığından her halde bir haftaya bıyıklarım da burulacak hale gelir. İşte o zaman ‘erkek erkeğe’ mücadele ederiz!

Sincan’dan Barış’lara, Hülya Kılınç’a, Murat Ağırel’e ve herkese kucak dolusu selamlar!”

Kaynak: Odatv.com

 

Etiketler

Bir Cevap Yazın

Bu haberi okumak isteyebilirsiniz

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı