Connect with us

Siyaset

VATANSEVER SARIYERLİLER GRUBU “HAYIR” ÇALIŞMASINA HIZ KESMEDEN DEVAM EDİYOR…

Published

on

blank

Referandumda “Hayır” çalışmalarına profesyonel kadrosuyla hız kesmeden devam eden Vatansever Sarıyerliler grubu, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü sebebiyle Ayazağa mahallesindeki kadınlara karanfil dağıttı.

Referandumda “Hayır” çalışmalarına profesyonel kadrosuyla hız kesmeden devam eden Vatansever Sarıyerliler grubu, AKP seçmeninin yoğun olduğu Ayazağa mahallesinde, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar günü sebebiyle kadınlara karanfil dağıttı.

blank

Hiçbir kurum ve siyasi partiden destek almadan çalışmalarına devam eden, içlerinde yalnızca vatan ve cumhuriyet sevgisi olan arkadaşların bir araya geldiği ekip, Sarıyer’de mahalle mahalle gezerek, “Ülkeni ve Cumhuriyeti seviyorsan, tek adam rejimine HAYIR” sloganlarıyla söylemlerine devam ediyor.

blank

Gittikleri her yerde taraflı tarafsız herkesin takdirini kazanan Vatansever Sarıyerliler grubu, vatandaşa neden “Hayır” diyeceğini en iyi şekilde ayrıntılarıyla anlatmaya çalışıyor.Ekip, elinden gelen en iyi çabayı sarfederek Sarıyer halkının tamamına ulaşmayı hedefliyor.

blank

Çalışmalarına ara vermeden devam eden Vatansever Sarıyerliler grubu, Sarıyer’de kendileriyle çalışmak isteyen tüm gönüllü vatandaşları ekibine davet ediyor.

Click to comment

Bir Cevap Yazın

blank
blank
blank