Connect with us

Siyaset

YAŞAR OKUYAN ÇOK AĞIR KONUŞTU: BAHÇELİ ARTIK RAYINDAN ÇIKMIŞTIR!

Published

on

blank

KRT ekranlarında çarpıcı açıklamalarda bulunan Vatan Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve eski Çalışma Bakanı Yaşar Okuyan, “Devlet Bahçeli artık rayından çıkmıştır. Çok ciddi psikolojik problemleri var.” diye konuştu.

KRT ekranlarında çarpıcı açıklamalarda bulunan Vatan Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve eski Çalışma Bakanı Yaşar Okuyan, MHP Genel Başkan Adayı Sinan Oğan’a yapılan saldırıyla ilgili MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin, “Ülkücü başladığı işi yarım bırakmaz” sözünü de değerlendirdi. Okuyan’a göre Bahçeli’nin psikolojik sorunları var.

Okuyan, “Yarın Sinan Oğan’ın veya öne çıkmış muhaliflerin başına bir iş geldiğinde o zaman Devlet Bahçeli’nin bu sözünün ne manaya geldiğini kendisinin yargı önünde hesaba çekilmesi lazım. Ne demek hiçbir ülkücü yarım bırakmaz işini. Ne yapacaktı, Sinan Oğan’ın öldürecekti de öldüremedi onun için mi hayıflanıyorsun. Devlet Bahçeli artık rayından çıkmıştır. Çok ciddi psikolojik problemleri var” açıklamasında bulundu.

BUNLARIN ALLAH’I, DİNİ İMANI YOK

Okuyan, 16 Nisan’da evet çıkacağına dair hadis olduğunu söyleyen Akit yazarı Şevki Yılmaz’a “Bunların Allah’ı, dini imanı yok, bunlar her şeyi Allah ile, Kur’an ile pazarlıyor. Şevki Yılmaz’ın gözünün çiçeğinin tam orta noktasından öpüyorum” dedi.

Click to comment

Bir Cevap Yazın