Connect with us

Genel

Ersin Özer’den Karabayır’a ve Koç’a tebrik

Published

on

blank

Sarıyer Ardahanlılar Derneği Başkanı Ersin Özer, Şişli Belediyesi İşletme Müdürü olarak atanan Orhan Karabayır’ı ve Sarıyer Ardahan İli Bayramoğlu Köyü Derneği seçimini ikinci kez kazanan İlter Koç’u tebrik etti.

Sarıyer’de yoğun tempoda çalışmalarını sürdüren Sarıyer Ardahanlılar Derneği Başkanı Ersin Özer, Şişli Belediyesi İşletme Müdürü olarak atanan Orhan Karabayır’ı ziyaret etti. Karabayır’a yeni görevinde başarılar dileyen Özer, Karabayır’ın görevini layıkıyla yerine getireceğini ve Şişli halkına hizmet etmek için elinden geleni yapacağını vurguladı.

İLTER KOÇ’A TEBRİK MESAJI

Özer, Sarıyer Ardahan İli Bayramoğlu Köyü Derneği seçimini ikinci kez kazanan İlter Koç’u da tebrik etmeyi unutmadı. Dernek kongresinde genç ekibiyle birlikte başarılı işlere imza atan ve yeniden seçilmesine kesin gözüyle bakılan İlter Koç ve genç ekibi için övgü dolu sözler söyleyen Özer, “Yakın dostluk ve kardeşlik ilişkisi içerisinde olduğum İlter Koç ve genç ekibini tebrik ederim. Başarılı işlere imza atacaklarına inanıyorum. Derneğin gençlere verdiği önem, ülkemize güzel bir örnek olmalıdır.” ifadelerini kullandı.

blank