Connect with us

Genel

Hacıosman Çorbacısı Bahçeköy’de şube açtı

Published

on

blank

Sarıyerlilerin lezzet durağı haline gelen Hacıosman Çorbacısı, 2. şubesini Bahçeköy’de açtı. Yoğun bir katılımın olduğu açılışta, kurdeleyi Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç kesti.

Hacıosman Metro’dan çıkarken evinize yürüyerek gittiğinizde uğradığınız, ya da daha otobüsün kalkmasına çok var diyerek, “O zaman Hacıosman Çorbacısı’nda bir şeyler yiyeyim” dediğiniz lezzetin adresi, güler yüzlü çalışanlarıyla ve hızlı servisiyle müşteri memnuniyetinin tam olduğu Hacıosman Çorbacısı, müşterilerini sevindiren bir işe imza attı ve 2. şubesini Bahçeköy’de açtı. Artık Zekeriyaköy, Kilyos gibi bölgelerde oturanlar için de Hacıosman Çorbacısı biraz daha yakın hale geldi. Ya da Belgrad Ormanı’nda yürüyüş veya koşu yapanlar için sporun ardından “Acaba ne yesem” sorusu ortadan kalktı. Birbirinden çeşitli ve lezzetli çorbalarıyla, tavuklu pilavı ve ciğeriyle yerken doymak istemediğiniz enfes lezzetiyle Hacıosman Çorbacısı Bahçeköy şubesi görkemli bir açılışla siz değerli müşterilerine hizmet vermeye başladı.

AÇILIŞI ŞÜKRÜ GENÇ YAPTI

Hacıosman Çorbacısı Bahçeköy şubesinin açılışını Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç gerçekleştirdi. Açılışa Sarıyer Belediyesi Eski Başkan Yardımcısı Erol Aydın, CHP Sarıyer Hukuk Komisyonu Başkanı Hasan Saim Öztürk ve CHP İstanbul Eski İl Başkan Yardımcısı Yeter Büyükdurmuş da katıldı. Bahçeköy halkının da yoğun ilgi gösterdiği açılışın ardından, akşam saatlerinde MHP Sarıyer İlçe Başkanı Ünsal Bilgiç ile CHP İstanbul Milletvekili Gökan Zeybek’te hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

blank

blank  blank

blank blank

blank
blank
blank