Connect with us

Siyaset

FLAŞ HABER: FETÖ’NÜN BOĞAZİÇİ İMAMININ ÇOK KONUŞULACAK SARIYER BELEDİYESİ FOTOĞRAFLARI

Published

on

blank

Sayın Başkan Genç, şimdi bu FETÖ’nün Boğaziçi Eyalet İmamı Muzaffer Taşkın’la, en yakın adamlarınız ve üst düzey yöneticileriniz, nasıl oluyorda bu fotoğraf karesinde yer alabiliyorlar?

Gündem Otuzbeş, FETÖ’cü Erkan Karaarslan, Kemal Kılıçdaroğlu’nun Özel kalem Müdürü Tuncay Ceylan ve Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç’in fotoğraflarını ortaya çıkaran yayın kuruluşu olmuştu…

FÖTÖ’cü Erkan Karaarslan’ı CHP’li Belediyelere Kılıçdaroğlu’nun Özel Kalem Müdürü Tuncay Ceylan tarafından önerildiğini bu fotoğraf karesi çıplak bir şekilde ortaya koyuyordu… Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç ve fotoğraf karesinde yer alanlar 40 yıllık dost gibi görünmüyorlar mı? Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, Eylül ayı başlarında ulusal gazetelere (3 Tane arka arkaya, hepsi de aynı açıklama) “FETÖ’cüler 2011 yılında Belediyemize operasyon düzenlemişlerdi” açıklamalarında bulunmuştu! Başkan Genç, FETÖ’cüler hakkında açıklamalarını dilediği şekilde sürdürebilir… Şimdi Gündem Otuzbeş iki kare daha fotoğraf yayımlayacak… Bu fotoğraf karelerinde Başkan Genç’in üst düzey yöneticileri ile yakın koruması ve asistanı da yer alıyor…

14527399_10154467532390941_265145605_n

Fotoğraf karesinde yüzünü bantlamadığımız kişi; FETÖ’nün Boğaziçi Eyalet İmamı Muzaffer Taşkın… Muzaffer Taşkın, 15 Temmuz sonrası ilk arananlar listesindeydi. 40 Gün kaçak gezdikten sonra 31 Ağoustos 2015 günü yakalanmıştı. Taşkın, hala gözaltında ve soruşturması derinleştirilerek sürdürülüyor. Fotoğraf Sarıyer Belediyesinde çekilmiş… Başkanın en yakın adamlarıdan ya da üst düzey yöneticilerinden birisinin yaş günü kutlanıyor herhalde… Ulusal (3) gazetelere aynı kopya demeçler verip Sarıyer’de onbinlerce gazete dağıttıran CHP’li Sarıyer Belediye Başkanına soruyoruz; yüzünü bantlamadığımız FETÖ’nün Boğaziçi Eyalet İmamını, tanıyor musnuz tanımıyor musunuz? Sayın Başkan Genç, şimdi bu FETÖ’nün Boğaziçi Eyalet İmamı Muzaffer Taşkın’la, en yakın adamlarınız ve üst düzey yöneticileriniz, nasıl oluyorda bu fotoğraf karesinde yer alabiliyorlar? Gazetelere verdiğimiz demeçlere göre; zinhar FETÖ’cülerle ilişkinizin olmadığını, hatta mağdurları arasında olduğunuzu belirtiyorsunuz… Kesinlikle bu düşüncelerinize de katılıyoruz… Fakat; FETÖ’cü Erkan Karaarslan’ın danışmanınız olduğu ve milyonlarca liralık seminer faturalarını Belediyenize nasıl oldu da kesebildi? Bir yanda FETÖ’cülerle işi olmadığını açıklayan CHP’li Başkan Genç, diğer yanda Sarıyer Belediyesinden milyonlarca liralık ihaleler alan Belediyeler İmamı Erkan Karaarslan? Bu ne yaman çelişki sayın Genç? FETÖ’cü Karaarslan’ın şirketlerine en son Haziran 2015’te ihale vermediniz mi? (İsterseniz belgesini de koyabiliriz.) Yalan mı sayın Başkan Genç? Sarıyer Belediye Başkanı sayın Şükrü Genç’ten, FETÖ’nün *Boğaziçi İmamı Muzaffer Taşkın ile fotoğraf çektiren ve karede yer alan Belediye personelinin tek tek isimlerini sıfatlarıyla birlikte yarına kadar bekliyoruz! (Sayın Genç, fotoğraf karesindekileri yanlış işaretleyerek isimlerinin karışmasına izin vermek istemiyoruz!)
Başkan Şükrü Genç’in üst düzey kadrosu, Boğaziçi Eyalet İmamıyla öylesine samimi ki; sıraya girip selfi bile çektirmişler… Muzaffer Taşkın hakkında belirtilen FETÖ’nün “Boğaziçi Eyalet İmamı” tanımlaması, Sabah gazetesinin 26 Eylül tarihli haberinde yer almaktadır.
14483917_10154467533660941_945679310_n
KAYNAK: GÜNDEMOTUZBEŞ

Click to comment

Bir Cevap Yazın