Connect with us

Siyaset

FLAŞ HABER: FETÖ’NÜN BOĞAZİÇİ İMAMININ ÇOK KONUŞULACAK SARIYER BELEDİYESİ FOTOĞRAFLARI

Published

on

blank

Sayın Başkan Genç, şimdi bu FETÖ’nün Boğaziçi Eyalet İmamı Muzaffer Taşkın’la, en yakın adamlarınız ve üst düzey yöneticileriniz, nasıl oluyorda bu fotoğraf karesinde yer alabiliyorlar?

Gündem Otuzbeş, FETÖ’cü Erkan Karaarslan, Kemal Kılıçdaroğlu’nun Özel kalem Müdürü Tuncay Ceylan ve Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç’in fotoğraflarını ortaya çıkaran yayın kuruluşu olmuştu…

FÖTÖ’cü Erkan Karaarslan’ı CHP’li Belediyelere Kılıçdaroğlu’nun Özel Kalem Müdürü Tuncay Ceylan tarafından önerildiğini bu fotoğraf karesi çıplak bir şekilde ortaya koyuyordu… Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç ve fotoğraf karesinde yer alanlar 40 yıllık dost gibi görünmüyorlar mı? Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, Eylül ayı başlarında ulusal gazetelere (3 Tane arka arkaya, hepsi de aynı açıklama) “FETÖ’cüler 2011 yılında Belediyemize operasyon düzenlemişlerdi” açıklamalarında bulunmuştu! Başkan Genç, FETÖ’cüler hakkında açıklamalarını dilediği şekilde sürdürebilir… Şimdi Gündem Otuzbeş iki kare daha fotoğraf yayımlayacak… Bu fotoğraf karelerinde Başkan Genç’in üst düzey yöneticileri ile yakın koruması ve asistanı da yer alıyor…

14527399_10154467532390941_265145605_n

Fotoğraf karesinde yüzünü bantlamadığımız kişi; FETÖ’nün Boğaziçi Eyalet İmamı Muzaffer Taşkın… Muzaffer Taşkın, 15 Temmuz sonrası ilk arananlar listesindeydi. 40 Gün kaçak gezdikten sonra 31 Ağoustos 2015 günü yakalanmıştı. Taşkın, hala gözaltında ve soruşturması derinleştirilerek sürdürülüyor. Fotoğraf Sarıyer Belediyesinde çekilmiş… Başkanın en yakın adamlarıdan ya da üst düzey yöneticilerinden birisinin yaş günü kutlanıyor herhalde… Ulusal (3) gazetelere aynı kopya demeçler verip Sarıyer’de onbinlerce gazete dağıttıran CHP’li Sarıyer Belediye Başkanına soruyoruz; yüzünü bantlamadığımız FETÖ’nün Boğaziçi Eyalet İmamını, tanıyor musnuz tanımıyor musunuz? Sayın Başkan Genç, şimdi bu FETÖ’nün Boğaziçi Eyalet İmamı Muzaffer Taşkın’la, en yakın adamlarınız ve üst düzey yöneticileriniz, nasıl oluyorda bu fotoğraf karesinde yer alabiliyorlar? Gazetelere verdiğimiz demeçlere göre; zinhar FETÖ’cülerle ilişkinizin olmadığını, hatta mağdurları arasında olduğunuzu belirtiyorsunuz… Kesinlikle bu düşüncelerinize de katılıyoruz… Fakat; FETÖ’cü Erkan Karaarslan’ın danışmanınız olduğu ve milyonlarca liralık seminer faturalarını Belediyenize nasıl oldu da kesebildi? Bir yanda FETÖ’cülerle işi olmadığını açıklayan CHP’li Başkan Genç, diğer yanda Sarıyer Belediyesinden milyonlarca liralık ihaleler alan Belediyeler İmamı Erkan Karaarslan? Bu ne yaman çelişki sayın Genç? FETÖ’cü Karaarslan’ın şirketlerine en son Haziran 2015’te ihale vermediniz mi? (İsterseniz belgesini de koyabiliriz.) Yalan mı sayın Başkan Genç? Sarıyer Belediye Başkanı sayın Şükrü Genç’ten, FETÖ’nün *Boğaziçi İmamı Muzaffer Taşkın ile fotoğraf çektiren ve karede yer alan Belediye personelinin tek tek isimlerini sıfatlarıyla birlikte yarına kadar bekliyoruz! (Sayın Genç, fotoğraf karesindekileri yanlış işaretleyerek isimlerinin karışmasına izin vermek istemiyoruz!)
Başkan Şükrü Genç’in üst düzey kadrosu, Boğaziçi Eyalet İmamıyla öylesine samimi ki; sıraya girip selfi bile çektirmişler… Muzaffer Taşkın hakkında belirtilen FETÖ’nün “Boğaziçi Eyalet İmamı” tanımlaması, Sabah gazetesinin 26 Eylül tarihli haberinde yer almaktadır.
14483917_10154467533660941_945679310_n
KAYNAK: GÜNDEMOTUZBEŞ

Click to comment

Bir Cevap Yazın

Genel

Erdoğan’ın sert düşüşü sürüyor! İşte son anket…

Published

on

blank

Yöneylem Sosyal Araştırmalar Merkezi, “Türkiye Siyaset Paneli” mayıs ayı araştırmasının sonuçlarını açıkladı. Gelecek cumhurbaşkanlığı seçiminde AKP’li Cumhurbaşkanı Erdoğan’a oy vereceğini söyleyenler yüzde 39,6’da kaldı.

Araştırma, 27 ilden 3 bin 140 kişinin katılımıyla yapıldı. “Sizce Türkiye nasıl yönetilmektedir?” sorusuna ise yanıtlar şöyle oldu: “Kötü yönetilmektedir” diyenler yüzde 50,1, “Ne iyi ne kötü yönetilmektedir” diyenler yüzde 22,8, “İyi yönetilmektedir” diyenler yüzde 25,3, “Bilmiyorum/Cevap yok” diyenler yüzde 1,7.

Araştırmada erken seçim isteyenlerin oranı yüzde 50,4, erken seçime karşı çıkanların oranı yüzde 39,5 olarak ölçüldü. Kararsız olduğu söyleyenler yüzde 8,5, cevap vermek istemeyenler ise yüzde 1,6 oldu.

Yüzde 58,8 parlamenter sisteme dönmek isterken, yüzde 31,7 Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’ni destekliyor.

Gelecek cumhurbaşkanlığı seçiminde AKP’li Cumhurbaşkanı Erdoğan’a oy vereceğini söyleyenler yüzde 39,6’da kaldı. Yüzde 50,5 “asla oy vermeyeceğini”, yüzde 2 oy kullanmayacağını belirtti ve yüzde 7,9 “Oy verebilirim de vermeyebilirim de” dedi.

Adayın kim olduğuna bakmaksızın muhalefeti destekleyeceğini söyleyenlerin oranı Erdoğan’ı destekleyeceğini söyleyenlerin oranını geçmiş durumda.

İşte o anketin sonuçları;

blank

blank

blank

blank

blank

Continue Reading

Genel

TDP Sarıyer’de ilk kongre heyecanı

Published

on

blank

Türkiye’nin yeni partilerinden Türkiye Değişim Partisi, Sarıyer’de ilk kongresinin heyecanını yaşadı. Kurucu İlçe Başkanı Murat Kemer, delegelerin oylarıyla yeniden ilçe başkanı seçildi.

Türkiye Değişim Partisi Sarıyer İlçe Başkanlığı’nda ilk kongrenin heyecanı yaşandı. Gerçekleşen 1. Olağan Kongre’ye; TDP İstanbul İl Başkanı Yusuf Polat, TDP Sarıyer İlçe Başkanı Murat Kemer, TDP İstanbul İl Kadın Kolları Başkanı Kader Yeğit, TDP Sarıyer İlçe Kadın Kolları Başkanı Hülya Özarslan Çavdar, TDP Bakırköy, Eyüp, Bahçelievler, Bağcılar ve Çekmeköy ilçe başkanları, TDP İstanbul İl Gençlik Kolları Başkanı Ahmetcan Mahmut Demir, TDP Sarıyer İlçe Gençlik Kolları Başkanı Ufuk Kurum, TDP İstanbul il ve ilçe yöneticileri, delegeler ile partililer katıldı.

TDP İstanbul İl Başkan Yardımcısı Cengiz Arı’nın divan başkanlığını yaptığı kongre, saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı. Ardından, TDP Sarıyer İlçe Gençlik Kolları Başkanı Ufuk Kurum faaliyet raporunu okudu. Faaliyet raporunun kabul edilmesiyle devam eden kongrede konuşan TDP Sarıyer İlçe Başkanı Murat Kemer, “Gerçekleştirdiğimiz 1. olağan kongremiz ülkemize, milletimize, İstanbul’a, Sarıyer’e ve partimize hayırlar getirmesini diliyorum. Yapacağımız çalışmalar Sarıyer için umut olacak. Görevimizi en iyi şekilde yapacağımızdan hiç kimsenin şüphesi olmasın” ifadelerini kullandı.

“ÇOK YOĞUN BİR ŞEKİLDE ÜYE ÇALIŞMASI YAPACAĞIZ”

Kongrede konuşan TDP İstanbul İl Başkanı Yusuf Polat, “İstanbul genelinde yapılmaya başlanan kongreler tüm hızıyla devam ediyor. Bunlardan biri de, İstanbul’un göz bebeği olan Sarıyer’dedir. İlçe başkanlığımıza 3. gelişim ve her seferinde de teşkilatımız yaptıklarıyla adeta göz kamaştırıyor. Çünkü çok güçlü bir ilçe başkanımız ve fedakar teşkilatımız var. İçerisinde bulunduğumuz pandemi nedeniyle kongrelerimizi sınırlı sayıda ve sürede yapmak durumunda kaldık. Fakat inanıyorum ki, Murat Kemer Başkanımızın elinde yüzlerce yeni üye formu bulunuyor. Kongre sürecinden sonra bu formları işleme alacağız. Yıl sonuna kadar da çok yoğun bir şekilde üye çalışması yapacağız.” ifadelerini kullandı.

blank

Continue Reading

Genel

MetroPoll’den flaş anket! İki isimden Erdoğan’a rekor fark

Published

on

blank

MetroPOLL Araştırma’nın Kurucusu ve Yöneticisi Özer Sencar, Cumhurbaşkanlığı seçimleri için yapılan son anketi açıkladı.

MetroPOLL Araştırma’nın kurucusu ve yöneticisi Prof. Dr. Özer Sencar’ın “Olası cumhurbaşkanlığı seçimi senaryoları” başlığıyla Twitter hesabından paylaştığı ve 26 bölgede, 1752 kişiyle 16 Nisan-21 Nisan tarihleri arasında yapılan çalışmaya göre, Erdoğan, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’na yüzde 49,7’ye yüzde 38,8, ABB Başkanı Mansur Yavaş’a yüzde 49,4’e yüzde 37,5, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’e ise yüzde 42,5’e yüzde 38,5’le mağlup oluyor.

Erdoğan, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu karşısında yüzde 42.5’e yüzde 39.7 gibi küçük bir farkla kazanıyor.

Ankete göre “Olası cumhurbaşkanlığı seçimi muhtemel senaryoları” şöyle:

 

blank

Continue Reading

Popüler