Connect with us

Siyaset

VATANSEVER SARIYERLİLER’İN “HAYIR” ÇALIŞMASI HACIOSMAN’DA DEVAM ETTİ

Published

on

blank

Sarıyer’in güçlü ekibi Vatansever Sarıyerliler, referandum sürecinde “Hayır” kampanyasına Hacıosman Metro İstasyonu çıkışında bulunan otobüs durağında devam etti.

Sarıyer’in güçlü ekibi Vatansever Sarıyerliler, referandum sürecinde “Hayır” kampanyası çalışmalarına aralıksız devam ediyor.Güçlü ekibin bu kez durağı, Hacıosman Metro İstasyonu çıkışında bulunan otobüs durağı oldu.Vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaşan ekip, vatandaşlara “Neden hayır” denilmesi gerektiğini anlattı ve ellerindeki broşürleri dağıttı.

blank

Alanda “Evet” kampanyası yürüten AKPliler ile de karşı karşıya gelen Vatansever Sarıyerliler grubu, çalışmalarına hiçbir problem yaşamadan devam etti.Zaman zaman bazı AKPlilere sorular yönelterek onları terleten Vatansever Sarıyerliler ekibi, daha sonra çalışmalarına başka bir alanda devam etmek için bölgeden ayrıldı.

Karşılıklı iki ekibin sorunsuz bir şekilde çalışma gerçekleştirmesi, son dönemde Türkiye’de yaşanan bazı gergin olaylara karşı demokrasi dersi verecek nitelikte oldu.

blank

blank

Click to comment

Bir Cevap Yazın